Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opuszczona stacyjka kolejowa
#1
Witam.
Na potrzeby zorganizowania sesji fotograficznej, szukam jakiejś stacyjki na terenie Łodzi.
Fajnie by było, gdyby była otwarta.
Macie jakieś pomysły?
Odpowiedz
#2
Ł. Chojny ale chyba zamknięta, Ł. Stoki nie wiem czy istnieje, ewentualnie budynek kolejowy przy ul. Przybyszewskiego przy wiadukcie nad torami ale to jest raczej nastawnia.
W Skansenie Rzeki Pilicy jest budynek (drewniany) stacji Wolbórka i chyba jak poprosisz to Ci go otworzą.
Pozdr MJ
Odpowiedz
#3
Dzięki, ale skansen odpada przez brak możliwości swobodnego dojazdu.
Wolimy Łódź, może nie przez wzgląd na samo miasto, czy architekturę, ale wygodę w dotarciu na miejsce.
Odpowiedz
#4
PKP Karolew? Zgierz Północ (blisko Łodzi w sumie)?
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#5
Przepiękna stacja kolejowa na linii kolejowej Tomaszów Mazowiecki - Skarżysko Kamienna. Budynek dworcowy z czasów carskich.
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#6
To co zainteresowanyAle chciałbym pojechać na taką sesję i porobić też kilka zdjęć
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#7
Łódź, panowie. Tylko Łódź.
Pięknych i przepięknych stacyjek nie brak w kraju, ale tu tylko chodzi o to miasto. A co do dołączania się, to przykro mi bardzo, ale nie wchodzi to w grę. Lubię spokój na planie, jestem zazdrosny o kadry i dziewczyna jeszcze mi się spłoszy Wink
Ale jeśli chcecie zrobić sobie kilka profesjonalnych zdjęć, w domyśle - stanąć przed obiektywem fachowca, albo chociaż przyjrzeć się takiej pracy - wybierzcie się w następny piątek (12.03.10) do "Elektrowni" na "Fashion Night".
Odpowiedz
#8
Łódź Karolew ew. Lublinek
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#9
O widzisz, Lublinek... Dobrze kombinujesz :cwaniak:
Cisza, spokój, stacyjka praktycznie już tylko przelotowa... Omówimy to sobie dokładniej.

Dzięki Smile
Odpowiedz
#10
Wiem, że wątek stary, ale może ktoś tu kiedyś trafi i mu się przyda. Polecam stary opuszczony dworzec kolejowy Łódź - Karolew, bardzo 'tajemnicze' i urokliwe miejsce.

Link do zdjęcia i historii miejsca: Opuszczony dworzec kolejowy.

PS. Tylko trzeba uważać na pociągi! To, że stacja jest opuszczona nie znaczy, że po torach nie śmiga kolej Wink
Odpowiedz
#11
Polecam lekturę

http://ekologiczna-lodz.blogspot.com/201...ejowe.html
Wolę mieć jedną dywizję niemiecką przed sobą niż jedną dywizję francuską za sobą. Paton
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości