Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWA STRONA WWW
#1
Witam

Postanowiłem uruchomić jakiś czas temu niewielką stronę internetową pod adresem:

http://www.ziemialodzkawogniu.zafriko.pl

Strona jest darmowa, rozwija się dość prężnie.
Chciałem zaproscić Wszystkich tych, którzy mają chęć do współpracy.
Zdjęcia oraz teksty mile widziane.

Pozdrawiam
Sturmvogel

ps. wszelkie kwestie związane ze stroną proszę kierować na adres mail: <!-- e --><a href="mailto:zlwo1445@gmail.com">zlwo1445@gmail.com</a><!-- e -->
Odpowiedz
#2
Jeśli będziesz potrzebował pomocy w obróbce w Photoshopie - polecam swe skromne umiejętności Smile
Odpowiedz
#3
Ja rowniezSmile...dodatkowo html, css i skrypty java/php.
Odpowiedz
#4
Bardzo dziękuję za wsparcie techniczne. W razie kłopotów wiem do kogo uderzyć Smile

Odświeżam wątek, gdyż doszedłem do wniosku że jednak warto tą niewielka stronkę rozbudować.

Zatem jeśli ktoś ma pomysł na artykuł, monografie lub jakąś galerię proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Sturmvogel
Odpowiedz
#5
Ze swej strony, pozwolisz, dodam słówko krytyki głównej strony - z graficznego punktu widzenia.
1, Czerwień liter tytułu potrzebuje lekkiego podcieniowania, mając za podkład sepię. Albo zmiany koloru i czcionki, bo jest trochę mało czytelne.
2. Tło - dominuje czernią. Bolesną i dołującą a wręcz żałobną. Gdyby je wzbogacić o ledwie widoczny znak wodny, było by już trochę mniej przytłaczające.
3. Ciemnoniebieskie literki działów za bardzo się zlewają z tłem. Lekkie ich rozjaśnienie na pewno by nie zaszkodziło. Co ciekawe, kliknięcie na tę listę (dowolny odnośnik) sprawia, że litery się żółcą. Powrót do głównej strony daje zmianę koloru na fiolet.... To może pozostań już przy żółtym (albo pomarańczowym?) - na stałe?

Tyle ode mnie Smile
Odpowiedz
#6
Rozpatrzę
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#7
Dane trochę już nieświeże na tej stronce - zwłaszcza stowarzyszeniowe
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości