Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesteśmy z przyszłości
#1
Czyli rosyjska produkcja z 2008 roku, opowiadająca... W sumie, to o nas, panowie.
O czterech kumplach, wyjeżdżających na wykopki. No, może wręcz na spore wykopy, ale w sumie nie to jest istotne.
Istotna wymowa samego filmu. Fantastyka, ale przedstawiona w bardzo realistyczny i przemawiający do wyobraźni sposób. Więc są i fanty, o jakich można by pomarzyć, są wielkie radości, tragedie... i są głębokie przemyślenia.

Warto więc nagiąć może nieco reguły odnośnie piractwa, jednak dla ukazania szerszej publice - pewnych wartości i treści dydaktycznych.
Dla zainteresowanych, podam link do filmu z lektorem.
Odpowiedz
#2
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.seans24.pl/search.php?str=Jeste%B6my+z+przysz%B3o%B6ci&fraza=">http://www.seans24.pl/search.php?str=Je ... 6ci&fraza=</a><!-- m --> :mrgreen:

tutaj możesz zobaczyć film za darmo Smile

Jest limit 72 min oglądania ale można łatwo go ominąć :cwaniak:

pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#3
Już jest część następna: "Jesteśmy z przyszłości 2"
Tym razem rzecz dzieje się na terenie Ukrainy i bohaterowie przenoszą się podczas rekonstrukcji historycznej do 1944 roku.
Odpowiedz
#4
No jak panowie oglądaliście drugą część?
Jakie wasze opinie o tym filmie?
Odpowiedz
#5
A jakoś jeszcze nie, ale skoro mi przypomniałeś, to zapodam sobie na jutro Smile
edit//
Sceny batalistyczne, jak na laiku, zrobiły na mnie wrażenie.
Przemieszania wojsk, walki w okopach, siekanina, bajzel pierwszej wody.
Wątek Niny, która jednak przeżyła eksplozję w tej ziemiance naciągnęli do maksimum nieprawdopodobieństwa, ale musiał być jakiś związek z pierwszą częścią.
Ogólnie pierwsza część była zdecydowanie lepsza, zapewne przez wzgląd na oryginalność pomysłu.
Obejrzałem, wrócę do tego kiedyś na pewno, oglądając obie części razem.
Odpowiedz
#6
Ciekawe czy zrobią część trzecią?
Odpowiedz
#7
Mogli by... Bardzo sobie cenie te filmy
...---...---...---...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości