Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XXVII Międzynarodowy Zlot Miłośników Eksploracji GORLICE
#1
Wiem, że się wybiera dość znaczna reprezentacja z SEH "GŁ" z prezesem na czele!
Pozdrawiam Jagodowy
Odpowiedz
#2
Znaczy sie nowy prezes się wybiera??
Odpowiedz
#3
W takim razie kto się wybiera na 100 % ??
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#4
Prezes jest tylko jeden Wink i się podobno wybiera!
Pozdrawiam Jagodowy
Ps. Jazda w kolumnie ma to do siebie, że trwa zwykle o wiele dłużej, acz czas mija milej i szybciej.
Odpowiedz
#5
Z chęcią się wybiorę aczkolwiek 30 kończę pracę zapewne po 19 więc ewentualnie w sobotę rano mógłbym dotrzeć.

Tym nie mniej na 100% jeszcze nic powiedzieć nie mogę.

Pozdrawiam
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#6
Cool
Odpowiedz
#7
na 100% pewnie 27 lub 28 będę wiedział. Miejsca chyba u mnie jakieś będą (astra - ja + 4 osoby maks + miejsce w kombi) - ale tak jak powiedziałem nie wiem niczego na pewno ...

pozdrawiam
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#8
99% jedno lub dwa miejsca wolne.
Wyjazd na razie planowany na piątek rano.
Odpowiedz
#9
Jak będziesz wiedział na 100 % o dwóch to daj znać.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#10
My wyruszamy w piątek rano.
Około 6:00. I tak mam wolny piątek więc po co czekać zwłaszcza że pola czekają Smile
Odpowiedz
#11
My ruszamy koło 14 jak coś....
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#12
No i jesteśmy już po ..!Wrażenia dalece zadowalające ! Na następny zlot już się zapisuję ! Wróciliśmy cali i zdrowi choć niektórzy w nieco odmienionym stanie ( odmienionym - nie mylić z odmiennym ). Dokładniejszy raporcik machnie prezio jak powróci z roboty.Co nieco zdjęć też niebawem .
Odpowiedz
#13
toperz0 napisał(a):Na następny zlot już się zapisuję !

No i z tym może być właśnie problem.

Zlot jak zawsze udany i mam nadzieję że podobało się wszystkim tak bardzo jak mi.
Szkoda tylko że z tymi kwaterami nie wyszło reszcie łódzkiej grupy.
Z niecierpliwością czekam na fotki tego odmienionego :-D Okazało się że zloty jak najbardziej wpływają odmładzająco :wypas: :wypas: :wypas:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości