Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apel dotyczący schronu w Konewce
#1
Apel ściągnięty ze forum "bunkierbandy" :
"Zbliża się termin zakończenia dzierżawy terenu, na którym funkcjonuje Trasa Turystyczna "Bunkier w Konewce". Każdy z nas był tam przynajmniej raz i wie ile znaczy dla nas to miejsce. Nadleśnictwo Spała nie jest przychylne temu, by przedłużyć Julkowi Szymańskiemu dzierżawę na kolejny okres czasu.

W związku z powyższym zwracam się z wielką prośbą, do tych, którzy chcą wesprzeć Julka Szymańskiego w walce z Nadleśnictwem Spała, o napisanie pisma do tej instytucji.

Dla przykładu zamieszczam pismo, które wystosuję do Nadleśnictwa ze Stowarzyszenia "Labirynt" - > klik.

Ważne jest to, by każdy napisał je swoimi słowami (proszę nie wzorować się na w/w piśmie), umieścił swoje racje, zalety i przemyślenia dotyczące osoby Julka Szymańskiego i TT "Bunkier w Konewce", aby każde z pism było niepowtarzalne, co znacznie podniesie wagę całego przedsięwzięcia. Myślę, że warto poświęcić na tą sprawę trochę swojego czasu i jednocześnie przemyśleć dokładnie to o czym chce się napisać. Proszę nie zapomnieć o złożeniu na piśmie własnoręcznego podpisu.

Adres nadleśnictwa znajduje się w załączonym piśmie, ale podam i tutaj:
Nadleśniczy mgr inż. Przemysław Grabowski
Nadleśnictwo Spała
ul. A. Gabrysiewicza 2
97-214 Spała

Pismo najlepiej wysłać listem zwykłym, ale priorytetowym - mówimy o tym pani w okienku, dostajemy znaczek i do tego naklejkę. Koszt praktycznie pomijalny.

Czasu jest naprawdę niewiele, więc proszę o szybką reakcję. Wypadałoby wysłać te pisma w przeciągu najbliższego tygodnia (tj. 7 dni)."
Nie wiem czy ktoś się tym zainteresuje, może powie że działalność p. Szymańskiego jest komercyjna, ale fakt że zrobił bardzo dużo zrobił dla fortyfikacji na terenie woj.łódzkiego.Nie wiem czy ktos potrafiłby pociągnąc to co zostało zrobione w Konewce.Szkoda tego co tam zostało zrobione
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości