Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspólna impreza ze Stowarzyszeniem "Grupa Łódź"
#1
Witam i zapraszam 15 maja na "Dobry Wieczór w Muzeum" - czyli Noc w Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim. W programie znajdą się:
- wystawa broni ciężkiej ze zbiorów Muzeum - bo to najbardziej cieszy dzieci
i nie tylko dzieci
- wystawa łusek i pocisków ze zbiorów Stowarzyszenia Historyczno-Eksploracyjnego "Grupa Łódź"
- projekcja filmów nawiązująca do wystawy "Najkrótszą drogą" - o 1 Samodzielnej Brygadzie Spadochronowej
- o godzinie 18 - koncert fortepianowy w wykonaniu Marcina Dominika Głucha - m.in. utwory F. Chopina i suity z filmów "Gwiezdne wojny" i "Pearl Harbour"
- o godzinie 22 - koncert jazzowy Witold Janiak Mainstreet Quartet

Wszystko to oczywiście BEZPŁATNIE.
Zapraszam wszystkich forumowiczów Smile

Adres Muzeum - Plac Zamkowy 4 w Piotrkowie Trybunalskim - a wszystko zacznie się 15 maja koło godziny 15 i potrwa przynajmniej do godziny 23.
Odpowiedz
#2
Dzięki za fajną imprezę. Przewaliło się około 500 osób, więc warto było. A za rok...wyciągniemy inne rodzaje broni...Pozdrawiam WSZYSTKICH, KTÓRZY ODWIEDZILI W SOBOTĘ MUZEUM W PIOTRKOWIE
Odpowiedz
#3
Impreza o podobnych charakterze była również w zeszłą sobotę w - bliższym mi - pabianickim muzeum. Obiecałem sobie obecność... Gips na stopie powiedział: VETO! :/
Odpowiedz
#4
Mogę tylko dodać, że ładnie Prezes wypadł w wiadomościach w piotrkowskiej telewizji, gdzie zareklamował całe Stowarzyszenie. Mam nadzieję, że kolejne wspólne imprezy już wkrótce Smile
Odpowiedz
#5
Kilka fotek z imprezy można obejrzeć na stronie Muzeum w Piotrkowie: <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.muzeum.om.pl">www.muzeum.om.pl</a><!-- w -->
Zapraszam Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości