Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwanie sztandaru
#16
Ja jadę swoim autem.
Odpowiedz
#17
Chyba płyniesz swoim statkiem ; D
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#18
Statek sprzedałem zastała ni się tylko tratwa. Wink
Odpowiedz
#19
Ciężko na razie powiedzieć kiedy będziemy jechać więc nie wiem czy ktoś chciałby tak w niecierpliwości czekać na telefon.
Odpowiedz
#20
Cześć.Toperz jedzie z synem , kolegą i synem kolegi.Szczęściarz nie jedzie.Z tego co widziałem na poszukiwaniuskarów to Krzysiek ze szwagrem i Passy z małżonką też jadą. Remik da znać lada dzień.A o 15 -tym też myślałem. Zobaczymy co wyjdzie na miejscu.Chłopaki z Myszkowa też mają się pojawić ( Tofik - Elgitarra ).
Odpowiedz
#21
Zaprosilem ekipe z Czech-dopiszcie cos:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.silesiahunters.cz/viewtopic.php?f=29&t=454">http://www.silesiahunters.cz/viewtopic.php?f=29&t=454</a><!-- m -->
Odpowiedz
#22
No tak , ale jak tu sie po czesku zarejestrować? :lol:
Odpowiedz
#23
Resty, jako piąte koło u wozu, pisze się do Californi.
Odpowiedz
#24
Pany a macie może jakieś ustrojstwa do oświetlenia namiotu.Mój jest na tyle duży że po przyłączeniu go do Californi można będzie zorganizować w nim centrum integracyjno - posiadówkowe z tańcami włącznie. Tylko światełko potrzebne !!!!
Odpowiedz
#25
Toperz0 - solary z Castoramy - w dzień ładujesz w nocy świecisz Wink
Odpowiedz
#26
My postaramy się wyjechać w piątek po południu.Czy macie jakieś plany na 15-go?Bo ja mam zaproszenie do Radomia na obchody rocznicy Wojny 1920.Był u mnie Bąbel.On by też pojechał,ale nie ma namiotu i samochodu.Miał rozmawiać z Restym,czy go nie zabierze.
Odpowiedz
#27
I jeszcze jedno pytanie.Na forum poszukiwaniaskarbów była prośba , aby zgłaszać uczestnictwo mailem na priva.Czy zgłaszamy się indywidualnie,czy hurtem,jako Grupa Łódź?
Odpowiedz
#28
U mnie pełny komplet komplet ,wyjazd w piątek ok 17-18
Aktualizacja składu:
Załoga pierwsza:
1.resty
2.Artivu
3.Kade
4.Renia
5.Magnes
Załoga druga
6.Toperz0
7.Syn Toperza
8.Kolega Toperza
9.Syn kolegi Toperza
Załoga trzecia:
10.Limp
11.Daga
Załoga czwarta:
12.Kazik
13.Irena
Załoga piąta:
14.Krzysiek1
15.Szwagier

Poza tym chęć udziału zgłaszał Sarmata ,Bombel
Remik - nadal czekamy na decyzje.

Wstępnie jako stowarzyszenie wysłałem info że może być 8-10 osób i że odpowiedź konkretną dam na koniec tygodnia.
Część chłopaków już zgłaszało uczestnictwo indywidualnie wiec może być coś zdublowane.
Postaram się zdobyć telefon do organizatora to sie szybciej dogadamy bo na meila nie mam jeszcze żadnej odpowiedzi.
Odpowiedz
#29
Szwagier nie jedzie, jest uziemiony Undecided
Odpowiedz
#30
OOOOOOO to widać duża ekipa się pisze. Trza sporo szkła zabrać Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości