Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy Koluszkowski Piknik Historyczny
#16
Z tego co słyszałem, niezbyt rewelacyjne...
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#17
Ktoś coś więcej opisze? bo z tego co widziałe na forum nie bardzo lubicie samorząd Koluszek ale rok rocznie na tej imprezie bywacie.
Op.
Odpowiedz
#18
Nie chcąc wyrywać się przed szereg ( czekałem na notkę Prezesa :-D ) postanowiłem jednak podzielić się z Szanownym Państwem moimi spostrzeżeniami.
Była to już moja czwarta konferencja w Koluszkach. O ile pierwsza dotyczyła głównie problemów militarnych, następne zaczęły ewaluować w kierunku turystyki i biznesu. Tak było i tym razem. Niestety ze smutkiem stwierdzam, że głównym punktem obrad są plany na przyszłość, bardzo mało natomiast mówimy o tym, co już zostało zrobione i co będzie uczynione w najbliższym czasie. Ciągłe planowanie zaczyna mnie trochę nudzić. Smutkiem napawał mnie fakt, że zabrakło przedstawicieli Brzezin (możliwe, że i włodarzy innych gmin zaangażowanych w projekt). Czy nie warto było poświęcać czasu na Konferencję? Otóż nie . Świetny występ p. prof.Daszyńskiej o bitwie zapomnianej przez akademickie podręczniki; prezentacja chłopaków z Żelaznego Orła powaliła na kolana nie tylko mnie ( panowie :padam: :padam: );ciekawe rozmowy w kuluarach i cenne nowe znajomości. Za rok znowu przyjadę.
Domin
Gałkówek - Raj dla Eksploratorów
http://www.galkowek.pl/
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości