Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy warto kupić?
#16
Myślę że dywan to może być zbyt duże wyzwanie.
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#17
Mam zwykłą wykładzinę maks 5mm grubości to ten powinien sobie poradzić.
A co do kupna to będzie zapewne tradycyjny JABEL na początek.
;-)
Odpowiedz
#18
wiesiu, jak masz już kupować, to poczekaj do świąt, rodzina uzupełni ci zapasy i wtedy rozejrzysz się za czym przyzwoitszym.
Odpowiedz
#19
Może i to jest wyjście ale mimo tego że rodzina rzeczywiście uzupełni częściowe braki to i tak będzie brakowało na lepszy sprzęt.
Odpowiedz
#20
Wiesz, jak Rockefeller zarobił pierwszy milion baksów?
Kupił Colę za 10 centów, sprzedał ją za 15.
Dołożył kolejne 5 centów, kupił dwie Cole... I tak to mu szło przez kilka miesięcy.
Dopiero potem dostał spadek po cioci :->
Rozumiem chęć posiadania Mercedesa, ale chodzenia pieszo przez pół miasta do pracy, żeby zaoszczędzić kasę - to tego już nie rozumiem.
Tyle drogą dygresji.
Kup coś, co będzie działało, szukało, miało chociaż podstawową dyskryminację, zalicz z tym jeden czy dwa sezony, a w międzyczasie odkładaj na Fishera, czy inne cacko Smile
Odpowiedz
#21
KaDe napisał(a):Myślę że dywan to może być zbyt duże wyzwanie.
Też tak myślę.W internecie widziałem jakąś zagraniczną reklamę tego cudeńka z tej reklamy wyszła bardziej anty reklama bo
-źle była założona cewka i pani od reklamy znalazła monete położoną w trawie dopiero po położeniu cewki na monecie
Odpowiedz
#22
KandzioY napisał(a):znalazł monete położoną w trafie dopiero po położeniu cewki na monecie

Pewnie dlatego, że była w trafie...
Z wódką jest jak na wojnie – są straty w ludziach i w sprzęcie Wink
--------------
"[...] pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Józef Beck (5.V.1939)
Odpowiedz
#23
KandzioY napisał(a):i pani od reklamy znalazł(a)
:->
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości