Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkanie przy piwku
#1
Witam Szanownych kolegów,
może zorganizowalibysmy spotkanie na mieście prz piwku w celu wymiany informacji itd.
Pozdrawiam,
martinez
cyt:"Ależ Hans, pamiętaj że jestem twoim przyjacielem." (Bruner) odc. 14, pt.: "Edyta"
Odpowiedz
#2
Kiedys take spotkania byly organizowane ale teraz hmmm ...... stara wiara spotyka sie czasami na dabrowie :zdrowko:
Odpowiedz
#3
A ja proponuję na skraju lasu przy lotnisku. Stoły do biesiady są duże i mocne, miejsce na grilowanie przygotowane,drewna na opał pod dostatkiem,nie trzeba urzywać węgla z chemią,komunikacja doskonała.
Odpowiedz
#4
teraz jest bajzel może za tydzień w Piątek??
termin juz jest teraz miejsce i kto sie pisze?
Pozdrawiam,
martinez
cyt:"Ależ Hans, pamiętaj że jestem twoim przyjacielem." (Bruner) odc. 14, pt.: "Edyta"
Odpowiedz
#5
Martinez, a może miast kiszenia dupaska w jakiejś piwiarni ruszyć z browarem w teren np w sobotę?
Op.
Odpowiedz
#6
Cool
Odpowiedz
#7
Zerknij na datę i zważ, że nie było odzewu! Ale miło mi ze jesteś czujny!
Op.
Odpowiedz
#8
wczorajsza, narwany jesteś widze :lol:
Odpowiedz
#9
jak zwykle gó..... z tego spotkania wyjdzie :cwaniak:
Odpowiedz
#10
Obert8 z twoim podejściem nie wątpię!
Op.
Odpowiedz
#11
czemu mam dobre podejscie NIE WYCHYLEC SIE PRZED SZEREG i spotykac sie z zaufanymi kolegami czasy panie sa niepewne :cwaniak:
Odpowiedz
#12
a co spotkaliscie sie kiedys ? My jak sie spotkalismy 6 lat temu to zalozylismy stowarzyszenie
Odpowiedz
#13
Jak to mawiają - "Dzisiaj piwko, jutro chleb i woda" :lol: Hans Kloss nie wpadł tylko dla tego, ze nie brał udziału w imprezach integracyjnych z innymi szpiegami :cwaniak: No i dlatego, ze nie było internetu. Zaraz by sie zapisał na forum SZPIEDZY W WERMACHCIE i klapa. :lol:
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz
#14
Cool
Odpowiedz
#15
A może mi sie pomyliło i to o Stirlitza chodziło :geek: ?
Vaderian (Lodz - Poland)
"...i spalmy jedzenie nim przyjdą Francuzi, chociaż wiem jak ciężko podpalić barszcz..." Woody Allen
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości