Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprawy
#16
Polecenie członka Stowarzyszenia jest dosyć istotne, bądź też jego sprzeciw :-P Jednak nie jest kluczowym elementem, czego przykładem jest np:Toperz,Szczęściarz Antoni i paru innych :cwaniak:
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#17
resty napisał(a):No ok . zobaczymy coś za ptaszek Smile
Jutro u mnie ze sprzętem o 8:30 ul. Lotnicza19
Akcja z archeo jest od 9 do 12 więc chyba znajdziesz te kilka godzin aby dać się poznać :cwaniak:
W razie co to mój telefon też jest raczej znany i możesz dzwonić:
602-688-672
I akie efekty akcji jeśli to nie tajemnica? Daleko byliście?

resty napisał(a):możesz też wziąć udział za tydzień w imprezie organizowanej w Piotrkowie, a co najmniej spotkać tam przedstawicieli grupy
W jaki sposób mogę wziąć udział?
Na czym ma polegać impreza w Piotrkowie?
Jak mogę wam pomóc?
Mam tylko przemieścić się do Piotrkowa celem spotkania się z przedstawicielami grupy (zarządem, członkami, komisją ds. rekrutacji)?
A przede wszystkim o który Piotrków chodzi? Trybunalski czy Kujawski?
Op.
Odpowiedz
#18
Cool
Odpowiedz
#19
Czytałem ten temat na forum i powiem szczerze jestem bardzo zdziwiony. Oponent najpierw narzeka na brak imprez organizowanych przez Stowarzyszenie, nie chce mu się poczytać innych postów, gdzie są zaprezentowane zaproszenia na wspólne imprezy (np. w niedzielę w Piotrkowie Święto 25 pułku piechoty) czy wyjazdy w teren (wyjazd do Walimia), a na koniec twierdzi, że woli zarabianie kasy. Przecież obie te imprezy nie są na "jutro", a można się zapoznać. To prawda co powiedział resty - chcieć to móc, a ja dodam - nie chcieć - to lepiej nie zawracać głowy....
Odpowiedz
#20
To ja jestem zdziwiony twoim zdziwieniem! Nie narzeka, a tylko grzecznie pyta, i nie stowarzyszenie, a wszystkich forumowiczów, że członkowie stowarzyszenia tylko odpisali i Obert8 to już inna sprawa! Z pytania o wyjścia w terene sprawa zeszła na członkostwo w stowarzyszeniu. Złożyłem odpowiednie podanie nawet się do mnie odezwał niejaki Gunship. jak to dalej się będzie rozwijać zobaczymy.
Zaproszenie na święto półkowe odczytałem, podobnie jak informacje o spotkaniu w Walimiu, nie mniej pytając o wyprawy myślałem o "lataniu" ze sprzetem w terenie. Byc może w Walimiu będzie to możliwe, ale czy w Piotrkowie?
Jeśli zaś chodzi o zarabianie kasy to z całym szacunkiem ale nie spadami mi ona jak przysłowiowa manna z nieba. Być może Ty kolego Jack116 nie masz rodziny i zarabiasz wystarczająco, ja tak łatwo nie mam ale to insza inszość.
Zapytałem się grzecznie i powiedzmy że "grzecznie" otrzymałem odpowiedź... Bez komentarza!
Op.
Odpowiedz
#21
Eh kolego Oponent. Miałem nic już nie pisać, ale dodam tylko jedno lub dwa zdania. Między innymi to ja organizuję imprezy i zapraszam do udziału w nich chętnych ze stowarzyszenia - więc Twoje "pytania' odnosiły się tez do mnie. Gdyby były tylko "pytaniami" - to nic nie pisałbym w tym temacie. Odebrałem je jednak jako przytyk do osób zarejestrowanych na tym forum wykazujący ich brak działalności, akurat w tym czasie kiedy kilka imprez jest wspólnie organizowanych. A rodzinę mam i nie zarabiam wystarczająco...tak jak większość naszego społeczeństwa. Mam nadzieję, że pojawisz się kiedyś na takiej imprezie i zobaczysz, że to nie jest czas stracony. Pozdrawiam i kończę temat
Odpowiedz
#22
No tak,żadko się odzywam na tym forum(właściwie pierwszy raz) :-D
No cóż muszę stwierdzić że nie zgadzam się z wypowiedziami restego i jack116.
Dlaczego?Otóż resty nie masz racji mówiąc chcieć to móć,nie każdy jest szefem dla siebie(jak Ty),czasem trudno załatwić sobie nawet jeden wolny dzień(znam to z autopsji).Moje "nielegalne" poszukiwania z braku wolnego czasu organizyję raz na miesiąc,dokładnie w jedną sobotę wolną którą uda mi się akurat dostać.
A do jack116,szanowny panie chyba nikt na tym forum nie zarabia "wystarczająco",także tekst pana jest nie na miejscu,poza tym pan ma chyba każdą sobotę wolną.Prawda?
Poza tym p.oponent pytał o akcję organizowaną przez Grupę Łódz,natomiast resty i jack piszą o wspólnych wyjazdach na imprezy organizowane w kraju przez zupełnie inne Stowarzyszenia(Walim,Lelów).
No chyba że resty jest sponsorem,tudzież organizatorem tychże imprez :mrgreen:
(Oczywiście nie zapominam o poszukiwaniach organizowanych przez Grupę Łódz,ale tylko dla osób ze Stowarzyszenia)

To tyle moich wypocin.
pzdr all
Odpowiedz
#23
No cóż. Zostałem znowu wywołany do odpowiedzi. Tekst o zarabianiu niewystarczająco był odpowiedzią na zarzut zadany post wyżej...trzeba zadać sobie trud i przeczytać dlaczego zostałem wywołany do odpowiedzi, a nie tylko odpowiedź. Jeśli chodzi o soboty - to wcale ich wolnych nie mam - prowadzę badania wykopaliskowe i nadzory archeologiczne - ale to jest moja sprawa. Gwoli ścisłości nawet w niedzielę będę pracował, gdyż z ramienia Muzeum jestem koordynatorem imprezy zorganizowanej WSPÓLNIE!!!! ze Stowarzyszeniem Grupa Łódź i grupą poszukiwawczą z Piotrkowa oraz z gronem kolekcjonerów, na którą zapraszam. Informacja o tym w moim poście w innym miejscu. Tyle wyjaśnień i prośba o nie wysnuwanie wniosków o kimś, kogo po prostu nie znacie, a tylko coś przypuszczacie... Pozdrawiam i mam nadzieję, że spotkamy się w licznym gronie na Placu Pofranciszkańskim w Piotrkowie w niedzielę 26 września od godziny 11-12.
Odpowiedz
#24
Cool
Odpowiedz
#25
Kurde koledy co wy tak z tym Stowarzyszeniem. Stowarzyszenie to, Stowarzyszenie siamto. Ja zadałem pytanie do ogółu, do 940 zarejestrowanych forumowiczów, a nie do Stowarzsyzenia. I Podkreslam raz jeszcze, chdzilo mi o weekendowe poszukiwania. Nie wiem o co chodziało w Petrykozach. Za Opiekę nad Wiączyniem należy się Stowarzyszneiu uznanie i wyrazy szacunku. Ale jeszcze raz z calą mocą podkreślam chodzilo mi o weekendowe wyjścia w teren w okolicach Łodzi. A temat zszedł na zarabianie kasy, komu starcza pensji do pierwszego, kto ma wolne soboty itp. podobne rzeczy.
Panowie wyluzujcie.
A ogólna konkluzja z dyskusji wg mnie jest taka: Jeśli jesteś członkiem Stowarszyszenia masz możliwość brania udziału w róznych imprezach i wyprawach, natomiast pozostali forumowicze nie przejawiaja chęci wspólnych wyjazdów.
Tą wypowiedzią kończę dyskusję.
Przepraszam wszystkich którzy poczuli się urażeni moimi wypowiedziami, nie miałem takiego zamiaru.
Op.
Odpowiedz
#26
resty napisał(a):Na akcje w minioną sobotę każdy chętny mógł sie zapisać wystarczyło sie ze mną skontaktować czy to telefonicznie czy przez wiadomość prywatną.
Natomiast następna jest planowana dla wąskiej grupy osób z uwagi na specyfikę terenu w którym mamy działać - dla tego to akcja tylko dla członków stowarzyszenia.

O akcji poinformowałeś w piątek, nie wiem czy tak każdy z dnia na dzień może sobie poprzesuwać zaplanowane zajęcia, i nie wiem czy tak mógł się każdy zapisać. Zaproszenie okrasiłeś zwrotem "zobaczymy co za ptaszek" - co sugeruje ze zapraszasz tylko mnie na akcję żeby mnie poznać, a to ogrniacza zaproszenie tylko do jendnej osoby, nie do ogólu. Dla porównania przeczytaj swoje ogłoszenie o zlocie w Walimiu. Zgoła odmienne.
Op.
Odpowiedz
#27
Cool
Odpowiedz
#28
Resty jak celenie zauwazyłeś nie chce mi sie czytac starych postów, szczególnie ze zarejestrowąłem sie na tym forum 11 września a tema dotyczy końca maja.
No właśnie mi o weekendowe łazenie chodzi.
Resty ty masz za to chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem, z całym szacunkiem ale po pierwsze o sobotniej akcji (Bóg raczy wiedzieć gdzie) nie poinformowałes wszem wobec zgarniając wszystich chentnych przynajmniej ja takiego ogłoszenia na forum nie znalazłem ale jak napisałeś mam problemy z szukaniem więc może mi łaskawie wskażesz.
Co do stowarzyszenia wiem co i jak i być moze pojawię się w Pitrkowie w chcarakterze widza.
Op.
Odpowiedz
#29
Cool
Odpowiedz
#30
resty napisał(a):Na akcje w minioną sobotę każdy chętny mógł sie zapisać wystarczyło sie ze mną skontaktować czy to telefonicznie czy przez wiadomość prywatną.

resty napisał(a):Jestem na tym forum od 4 lat i powiem ci szczerze że danie info wszem i wobec bardzo rzadko owocuje frekwencją .
W poprzednich latach Archeo organizował i zapraszał kilka razy na swoje wykopaliska wszystkich chętnych z tego forum efekt był naprawdę mizerny.
Ostatnie pytanie wyżej przytoczyłem fragmenty Twoich wypowiedzi. Odpowidz mi jak się one mają do siebie? Dla mnie są sprzeczne. I ponawiam pytanie, w związku z moim brakiem umiejętności szukania na forum i Twoją pierwszą przytoczoną wypowiedzią. Gdzie informowałeś wszystkich frumowiczów o planowanej akcji. Chyba że zaproszenie było wystosowane za pomocą pw i to przed moim zarejestrowaniem. W takim przypadku cofam pytanie. Ablo też zaproszenie było wystosowane tylko dla jakiejś grupy ludzi do której ja się nie zaliczam (i nie mam o to żalu).
Op.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości