Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
książka " Łódź - miasto po przejsciach"
#1
<p>Dziś jako "oldes" Studenckiego Radia Żak PŁ otrzymałem takiego emaila"</p><p>"
<!--StartFragment--><div>Cześć,</div>
<div><br></div>
<div>Jutro (05.08.) w Niebostanie odbywa się spotkanie z Wojciechem Góreckim </div>
<div>i Bartoszem Józefiakiem, autorami książki "Łódź. Miasto po przejściach". </div>
<div>Rozmowę poprowadzi Marta Madejska.</div>
<div>Dlaczego o tym piszę?</div>
<div>Dlatego, że całość spotkania transmitujemy na naszej antenie! </div>
<div>Technicznie transmisję spinają Michał Hadrysiak i Kacper Zieliński. </div>
<div>Merytorycznie na miejscu czuwać będzie Zuzia Szor. Startujemy o godzinie </div>
<div>18!"</div>
<div><br></div><!--EndFragment--> Kto jest ciekawy i ma jutro chwilę czasu ( o 18 ) zapraszam do wysłuchania na częstotliwości 88,8MHZ lub na stronie www.zak.lodz.pl<br></p>
Odpowiedz
#2
<p>
(04-08-2020, 19:14)Unono napisał(a): </p><p>Dziś jako "oldes" Studenckiego Radia Żak PŁ otrzymałem takiego emaila"</p><p>"
<!--StartFragment--></p><div>Cześć,</div><p>
</p><div><br></div><p>
</p><div>Jutro (05.08.) w Niebostanie odbywa się spotkanie z Wojciechem Góreckim </div><p>
</p><div>i Bartoszem Józefiakiem, autorami książki "Łódź. Miasto po przejściach". </div><p>
</p><div>Rozmowę poprowadzi Marta Madejska.</div><p>
</p><div>Dlaczego o tym piszę?</div><p>
</p><div>Dlatego, że całość spotkania transmitujemy na naszej antenie! </div><p>
</p><div>Technicznie transmisję spinają Michał Hadrysiak i Kacper Zieliński. </div><p>
</p><div>Merytorycznie na miejscu czuwać będzie Zuzia Szor. Startujemy o godzinie </div><p>
</p><div>18!"</div><p>
</p><div><br></div><!--EndFragment--><p> Kto jest ciekawy i ma jutro chwilę czasu ( o 18 ) zapraszam do wysłuchania na częstotliwości 88,8MHZ lub na stronie www.zak.lodz.pl<br></p><p></p><p>

</p><p>&nbsp;Ale wyszła kaszana. Czy da się coś z tym zrobić? pisałem normalnie<br></p>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości