Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marzec 68
#1

.doc   2018-03-23 panel Łódzki Marzec 68[3676].doc (Rozmiar: 58.5 KB / Pobrań: 8)
Odpowiedz
#2
   
Będę koniecznie!!!
Chyba, że coś wypadnie.
Co nieco mam też do powiedzenia.
Odpowiedz
#3
Żałuję , że nie późniejsza godzina , też chętnie bym się pojawił
Odpowiedz
#4
Opowiem Ci podczas ewentualnego spotkania co było na panelu i co się działo w 1968r. widziane pośrednio moimi oczami, od strony kadry naukowej, na Politechnice Łódzkiej.
Odpowiedz
#5
Do spotkania!
Odpowiedz
#6
Do spotkania
Odpowiedz
#7
test
Odpowiedz
#8
IPN zaprasza na dogrywkę

.doc   2018-03-28 Lesiakowski.doc (Rozmiar: 54.5 KB / Pobrań: 1)
Odpowiedz
#9
           
(11-03-2018, 12:41)TT wz.33 napisał(a): Będę koniecznie!!!
Chyba, że coś wypadnie.
Co nieco mam też do powiedzenia.

Fenomenalne spotkanie. To była "żywa" historia.

Ludzie, którzy wtedy brali bezpośredni udział w wydarzeniach podczas pamiętnego "Marca 68" w Łodzi opowiadali w szczegółach o tym co się wtedy działo. Ponieważ było dużo ludzi to, po rozpoczęciu opowieści przez moderatorów, "szuflady" w głowach się pootwierały i rozpoczęła się opowieść historii poprzez cząstkowe wspomnienia, które się cały czas uzupełniały tworząc całkowity obraz zdarzeń minuta po minucie.

Wspaniałe jest, że ci ludzie mogą jeszcze poświadczyć prawdę o tamtych czasach i wydarzeniach. Na szczęście wszystko było filmowane. Coś fenomenalnego.

Sfilmowałem kilka fragmentów dyskusji. Jak dodać filmy ze spotkania?
Odpowiedz
#10
Zazdroszczę obecności , mam nadzieję , że będzie stworzony i gdzieś dostępny dokument z tego spotkania .
Odpowiedz
#11

.jpg   29542124_931928346985667_3615686868917805622_n.jpg (Rozmiar: 9.28 KB / Pobrań: 10)            

Ludzie, którzy wtedy brali bezpośredni udział w wydarzeniach podczas pamiętnego "Marca 68" w Łodzi opowiadali w szczegółach o tym co się wtedy działo. Ponieważ było dużo ludzi to, po rozpoczęciu opowieści przez moderatorów, "szuflady" w głowach się pootwierały i rozpoczęła się opowieść historii poprzez cząstkowe wspomnienia, które się cały czas uzupełniały tworząc całkowity obraz zdarzeń minuta po minucie.

Na trzecim i czwartym zdjęciu Jacek Saryusz Wolski, który jako student drugiego roku ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego był uczestnikiem wydarzeń w Łodzi w marcu 1968r.

Zdjęcia: Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości