Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:)
#1
Jakoś nie widziałem tutaj takiego tematu więc zakładam niniejszym i otwieram do wykorzystania tylko w takim właśnie celu.
Trochę to offtopogenne, ale wierzę, że da się nad tym zapanować wszystkim współtworzącym forum. I obejdzie się bez usuwania :->

Jeśli ucieszy cię coś, niekoniecznie odkrywczego - podziel się.
Przeminął mi dzisiaj bolesny okres grypy jelitowej, za oknem pogoda jak z obrazka, przede mną jeszcze 5 dni zwolnienia i mimo, że nie mogę się ruszyć z domu za próg, cieszy mnie, że świat znów nabiera kolorów.
Więc tak zwyczajnie: dzień dobry, ludziska Smile
Odpowiedz
#2
Widzę że Xanadu artystą płodnym Smile z czego ogromnie się cieszę. Wiem sam po sobie że grypa jelitowa to niestety nic przyjemnego. Dosyć mocno przywiązuje człowieka do pozycji siedzącej Big Grin
Co do samego tematu, to faktycznie. Brakowało takiego off'a Smile
Ja aktualnie egzystuję w biurze i powoli rozkręcam się do normalnego funkcjonowania.
Niestety dobre samopoczucie od rana popsuła mi zakorkowana Łódź. Wyjazd z domu 7:15 - dotarcie do biura 8:35... Porażka. A to tylko 26 km...
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#3
Jelitówka - przesrana choroba :lol:
korek - czkawka komunikacyjna Smile
Op.
Odpowiedz
#4
Skoro mamy tu o przyjemnościach, to z takąż właśnie przyjemnością witam się z forumowiczami jako świeżo upieczony moderator w kilku działach.
Mam nadzieję, że nie przybędzie mi zajęć i wszystko będzie się nadal świetnie układać, lubo co najmniej równie dobrze, jak dotąd Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości