Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coś lepszego
#1
Witam ! koledzy czy ktoś z doświadczenia zna jakiś detektor lepszy na kolorek od Optimy Rutusa w podobnych pieniądzach?
HA ... BIJE NA MONETE!!!
Odpowiedz
#2
W tych pieniądzach możesz rozejrzeć się za analogiem. Golden mask, tesoro, jest ich trochę. Dobre, szybkie i nie drogie. Tesoro ma dożywotnią gwarancję.
& Jeśli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie.
Odpowiedz
#3
(04-09-2017, 13:17)nova napisał(a): W tych pieniądzach możesz rozejrzeć się za analogiem. Golden mask, tesoro, jest ich trochę. Dobre, szybkie i nie drogie. Tesoro ma dożywotnią gwarancję.

Właśnie rozglądałem się za analogami brałem pod uwage nawet cibole ale nie wiem czy nie kupie czegoś gorszego od optimy.
HA ... BIJE NA MONETE!!!
Odpowiedz
#4
(04-09-2017, 19:47)steryd 84 napisał(a):
(04-09-2017, 13:17)nova napisał(a): W tych pieniądzach możesz rozejrzeć się za analogiem. Golden mask, tesoro, jest ich trochę. Dobre, szybkie i nie drogie. Tesoro ma dożywotnią gwarancję.

Właśnie rozglądałem się za analogami brałem pod uwage nawet cibole ale nie wiem czy nie kupie czegoś gorszego od optimy.

Nie będzie gorszy, będzie inny. Czego byś nie kupił i tak musisz poświęcić trochę czasu na zaprzyjaźnienie się. Jak boisz się tesoro to rozejrzyj się za Golden mask 4.
& Jeśli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie.
Odpowiedz
#5
Zależy czego szukasz . Na drobne sreberka chyba nie potrzebujesz nic lepszego od Optimy . Podobno jako jedyna jest w stanie zasygnalizować takie na powierzchni . Goldena używa kolega i jest zauroczony zasięgami , .ale większych monet .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości