Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mega Scan Pro
#1
Szukam chętnych do wspólnego zakupu takiego urządzenia
https://www.youtube.com/watch?v=xs_MImuQjC0
"Bunkrów nie ma, ale też jest zajebiście"
Odpowiedz
#2
Ty tak na serio czy tylko mały żarcik?
Odpowiedz
#3
Koszt urządzenia 7 tysięcy dolarów, tu jest drugi filmik
https://www.youtube.com/watch?v=rxJ8MqBsFz4
"Bunkrów nie ma, ale też jest zajebiście"
Odpowiedz
#4
Na pierwszy rzut podzielam zdanie Krzyśka... Smile ale może jestem w błędzie.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#5
Witajcie,

Przejrzałem kilka filmików z takimi urządzeniami i ciekawi mnie fakt, że większość tych urządzeń używa anten dookolnych skierowanych czubkiem w cel. Takie anteny właśnie w tym miejscu mają najniższy zysk energetyczny czyli tzn cień anteny. 
Uniemożliwia to znalezienie celu poszukiwań. Wszelkie filmiki tych urządzeń to jedynie reklamówki.
Jeśli to urządzenia rzeczywiście działa to będzie przełom.
Ja niestety się nie skuszę ale dziękuję za podrzucenie czegoś nowego.
Pozdrawiam
kbus
Odpowiedz
#6
Praca anten to jedno. Mnie zastanawiają inne rzeczy. Czemu tego nie ma na poważnym rynku, tylko reklamuje to firma na rynku tureckim, krzycząc, że to niemiecka technologia. Przeglądałem ostatnio angielskie periodyki dla poszukiwaczy i tam nie trafiłem na reklamy tego sprzętu. Ale bajka by byłą piękna ;-)
"Bunkrów nie ma, ale też jest zajebiście"
Odpowiedz
#7
Jeszcze spójrzcie na filmy, gdzie kopią w innej ruszonej ziemi a obok jest twarda nie ruszona. Całe "stanowiska archeologiczne"' jak z indyjskiego filmu.
Dodatkowo na niektórych stronach jest napisane, że to urządzenie wykrywa również diamenty - a to już cyrk :-)

kbus
Odpowiedz
#8
Nie sądzę , aby to się sprawdziło w praktyce. Może lepiej zainteresować się radiestezją?
Odpowiedz
#9
Nikt o tym nie mówi głośno to bo to babol jakich niemało.
Miałem kiedyś niemiecki wykrywacz Seben versatile nawet stronka po niemiecku była a w środku ryżowa myśl techniczna.
Ten Mega Scan jest na jebaju za 7700 dolców co daje średnio 32 koła plus cło. Jeżeli by to działało jak na tym filmie to by już dawno providenty szarpali na zakup.
Odpowiedz
#10
głupota a tyle wpisów jeszcze żyjemy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości