Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amator militariów zatrzymany przez policję!Apel o pomoc
#1
Koledzy, rok temu dałem początek sprawie dotyczącej przeszukania mieszkania kolekcjonera militariów przez policję w Lubiankowie/Głowna.Sprawa cały czas jest rozwojowa.Otrzymał nowe zarzuty.Prokuratura nie odpuszcza.Janusz za pośrednictwem głównego administratora  forum"POSZUKIWACZE SKARBÓW'' prosi o wsparcie finansowe za wynajęcie adwokata.Pierwsza sprawa odbędzie się w Zgierzu 16 stycznia 2017 roku o godz 9-tej w sali nr 2.Postaram się być obecny na sprawie.Jeżeli możecie to trza chłopa wesprzeć.Ja jutro robię przelew,może nie duży,ale każda złotówka się liczy.Zresztą luknijcie na forum.Pozdrawiam Angry
Odpowiedz
#2
Nie myślcie tylko o swoich czterech literach,ponieważ każdego z nas może to spotkać.Wpłacajcie na podane konto kto ile może.Mamy wspólne zainteresowania i pasje, więc chłopa trzeba ratować.Co jest z Wami???????[Obrazek: sad.gif]
Odpowiedz
#3
Daj namiary na ten topic, rzadko tam zaglądam
Odpowiedz
#4
Daję namiary:http://poszukiwanieskarbow.com
Obojętnie który temat otworzysz to pokaże Ci się wątek pt: amator militariów zatrzymany przez policję!Apel o pomoc.Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
http://www.poszukiwanieskarbow.com/forum...7&start=60 Tu  są namiary n konto

Oczywiście też się dołożyłem.
Odpowiedz
#6
Brawo Krzysiek.Może to będzie motywacja dla innych.W piątek do wieczora wpłynęło 1050 zł.Pzdr
Odpowiedz
#7
Na dzień dzisiejszy przez forum poszukiwacze skarbów wpłynęło około 2200 zł.I to jeszcze nie wszystko,ponieważ kasa w dalszym ciągu spływa.
Odpowiedz
#8
Nie zdążyłem zanim zebrali 2000 , ale jeśli będzie ciąg dalszy to wspomogę tak jak i poprzednią zbiórkę .
Odpowiedz
#9
(15-12-2016, 15:52)mors39 napisał(a): Koledzy, rok temu dałem początek sprawie dotyczącej przeszukania mieszkania kolekcjonera militariów przez policję w Lubiankowie/Głowna.Sprawa cały czas jest rozwojowa.Otrzymał nowe zarzuty.Prokuratura nie odpuszcza.Janusz za pośrednictwem głównego administratora  forum"POSZUKIWACZE SKARBÓW'' prosi o wsparcie finansowe za wynajęcie adwokata.Pierwsza sprawa odbędzie się w Zgierzu 16 stycznia 2017 roku o godz 9-tej w sali nr 2.Postaram się być obecny na sprawie.Jeżeli możecie to trza chłopa wesprzeć.Ja jutro robię przelew,może nie duży,ale każda złotówka się liczy.Zresztą luknijcie na forum.Pozdrawiam Angry

Może byłeś na sprawie? Ja planowałem, ale moja praca jest tak nieprzewidywalna, ze mi sie nie udało.
Odpowiedz
#10
Oczywiście że byliśmy tzn:ja i mój serdeczny kolega po szpadlu.Adwokat jak najbardziej kumaty z doświadczeniem i znający się na sprawie.Zresztą też pasjonata historii jak i my.Pani prokurator chwilami otwierała buzie bo nie które zarzuty były wyssane z palca.Nie pokrywały się z rzeczywistością.
Koledzy druga sprawa odbędzie się 9 marca o godz 11-tej.Apeluję do Was jeszcze raz.TA SPRAWA DOTYCZY NAS WSZYSTKICH I KAŻDEMU MOŻE SIĘ TO PRZYTRAFIĆ.Załatwcie sobie wolne na ten dzień.Niech zobaczą jak się solidaryzujemy.
NIECH MÓJ APEL DO WAS NIE IDZIE W PRÓŻNIĘ.
Już teraz brać sobie jeden dzień z urlopu i wstawiać się na sprawę 9 marca.
Pisać kto przyjedzie na sprawę.Ja traktuję to jako punkt honoru.
Dotyczy to przede wszystkim zarządu.Nie chowajcie głowy w piasek.Wam szczególnie powinno na tym zależeć.Pzdr[Obrazek: huh.gif]
Do tej pory na konto Janusza wpłynęło około 2500 tyś.Cały czas można przelewać kasę na jego konto ponieważ na dwóch sprawach się nie zakończy.
Odpowiedz
#11
(17-01-2017, 17:08)mors39 napisał(a): Oczywiście że byliśmy tzn:ja i mój serdeczny kolega po szpadlu.Adwokat jak najbardziej kumaty z doświadczeniem i znający się na sprawie.Zresztą też pasjonata historii jak i my.Pani prokurator chwilami otwierała buzie bo nie które zarzuty były wyssane z palca.Nie pokrywały się z rzeczywistością.
Koledzy druga sprawa odbędzie się 9 marca o godz 11-tej.Apeluję do Was jeszcze raz.TA SPRAWA DOTYCZY NAS WSZYSTKICH I KAŻDEMU MOŻE SIĘ TO PRZYTRAFIĆ.Załatwcie sobie wolne na ten dzień.Niech zobaczą jak się solidaryzujemy.
NIECH MÓJ APEL DO WAS NIE IDZIE W PRÓŻNIĘ.
Już teraz brać sobie jeden dzień z urlopu i wstawiać się na sprawę 9 marca.
Pisać kto przyjedzie na sprawę.Ja traktuję to jako punkt honoru.
Dotyczy to przede wszystkim zarządu.Nie chowajcie głowy w piasek.Wam szczególnie powinno na tym zależeć.Pzdr[Obrazek: huh.gif]
Do tej pory na konto Janusza wpłynęło około 2500 tyś.Cały czas można przelewać kasę na jego konto ponieważ na dwóch sprawach się nie zakończy.

Ja tym razem będę. Musimy się pokazać, że istniejemy.
A swoją drogą zastanawia mnie jedno. W dawnych czasach tej krytykowanej "komuny" działałem w Polskim Związku Krótkofalowców. Czasy były jakie były, Niby żelazna kurtyna, ale każdy mógł zdać egzamin na licencję i mieć w domu radiostację. Tak sobie marzę. Gdyby stworzyć jeden ogólnopolski związek, zrzeszający te kilkanaście ( może kilkadziesiąt) tysięcy osób wtedy można by było to wszystko uregulować.  Oficjalny kurs, licencja, wykazy stanowisk archeo do wglądu, pełna współpraca z WKZ. Ile rzeczy by się uratowało. A teraz wszędzie są budowy i nikt nie wie co zostało zniszczone.
Odpowiedz
#12
"A teraz wszędzie są budowy i nikt nie wie co zostało zniszczone."

Masz dokładnie rację.
W tym wątku http://www.lodz-eksploracja.org/forum/po...tne-muzeum komentarz Franka jest bardzo trafny. Muszą zwrócić na nas uwagę by wiele uwagi nie zwracać na siebie.
Odpowiedz
#13
Mors, wyślij mi SMS przypomnieniowy tak dzień, dwa przed, to podjadę
"Bunkrów nie ma, ale też jest zajebiście"
Odpowiedz
#14
Na jakiej ulicy jest ten sąd w Zgierzu?
Odpowiedz
#15
Byłem, widziałem, a ogłoszenie wyroku 23 marca.
Oskarżony był tak zestresowany, że po wyjściu z sali zapalił papierosa, choć jest niepalącym ;-).
Cała sprawa dotyczy około 20 hełmów z różnych okresów czasu oraz kilkunastu łusek różnego kalibru, w tym karabinowych.
Ze swojej strony chciałbym podziękować archeologowi, występującemu w sprawie jako biegły, za wyważoną opinię na temat przedmiotu toczącej się sprawy.
Podziękować niestety nie mogę policjantom, którzy między odebranymi przedmiotami na komisariacie znaleźli woreczek z materiału nie większy niż pięść z substancją zidentyfikowaną przez wojskowych saperów jako proch bezdymny. W taki sposób, to panowie autorytetu dla reprezentowanej instytucji nie zbudujecie w narodzie.
"Bunkrów nie ma, ale też jest zajebiście"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości