Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Sieradzki Pchli Targ
#1
Impreza zaczyna się o godz. 12.00 koncertem kapeli “Pożarniki” z OSP Sieradz-Woźniki i gościnnym udziałem Zbigniewa Paprockiego. W tej godzinie będą też IV Mistrzostwa W Siłowaniu Na Rękę o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza. Rozstrzygające finały mistrzostw odbędą się o godzinie 15:00. O godz. 13:00 będzie występ zespołu tanecznego „Ziemia Sieradzka&rdquo, podczas którego będzie można podziwiać pokazy tańca w wykonaniu uczniów i instruktorów Szkoły Tańca Katarzyny Kałuziak. Godzina 14:00 to z kolei pełne humoru muzyczne widowisko dla dzieci, czyli przedstawienie „O piracie w buciorze, który zgubił skarb”. O godz. 16:00 Prezydent Miasta Sieradza Paweł Osiewała zaprasza na „Sieradz – wszystkiego najlepszego&rdquo, czyli wspólne zdjęcie sieradzan i składanie życzeń z okazji 880-lecia pierwszej pisemnej wzmianki o Sieradzu, a także jubileuszowy tort.

Natomiast przez cały okres imprezy, czyli od godz. 12:00 do 18:00 będzie można podziwiać stoiska wystawiennicze oraz te z rękodziełem artystycznym, gdzie będą m.in.: antyki, rzeźby, akcesoria wojskowe, ceramika oraz biżuteria. Będą także stoiska z ludowym rękodziełem, przetwory Sieradzkich Sióstr Urszulanek i wiele, wiele innych. Ponadto żywe posągi, malowanie twarzy, zabawy animacyjne, gry rodzinne, wielkie bańki mydlane, a także stoiska gastronomiczne. Podsumowanie i zakończenie Pchlego Targu o godz. 18:00 (http://www.nasze.fm)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości