Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuje informacji dotyczących bitwy pod Żarnowem
#1
Poszukuje informacji dotyczących bitwy ze szwedami w 1655 r pod Żarnowem koło Opoczna. Chodzi mi o wskazanie konkretnego miejscza na mapie gdzie odbyła się ta bitwa.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
(14-03-2016, 13:44)djmikser napisał(a): Poszukuje informacji dotyczących bitwy ze szwedami w 1655 r pod Żarnowem koło Opoczna. Chodzi mi o wskazanie konkretnego miejscza na mapie gdzie odbyła się ta bitwa.
Pozdrawiam.

Okolice Zdyszewic i Widucha.Proponuje kierować sie od tego miejsca na północ.
Odpowiedz
#3
(13-06-2016, 20:50)mario0476 napisał(a):
(14-03-2016, 13:44)djmikser napisał(a): Poszukuje informacji dotyczących bitwy ze szwedami w 1655 r pod Żarnowem koło Opoczna. Chodzi mi o wskazanie konkretnego miejscza na mapie gdzie odbyła się ta bitwa.
Pozdrawiam.

Okolice Zdyszewic i Widucha.Proponuje kierować sie od tego miejsca na północ.
Odpowiedz
#4
W internecie znalazłem info że w okolicach Zdyszewic i Widucha miała potyczka już po bitwie kiedy to szwedzi ruszyli w pogoń za polakami, natomiast sama bitwa miała miejsce prawdopodobnie w okolicach Niemojowic i Nadola.
Odpowiedz
#5
(27-06-2016, 10:15)djmikser napisał(a): W internecie znalazłem info że w okolicach Zdyszewic i Widucha miała potyczka już po bitwie kiedy to szwedzi ruszyli w pogoń za polakami, natomiast sama bitwa miała miejsce prawdopodobnie w okolicach Niemojowic i Nadola.

Zainteresowany wspólnym wypadem w tamte rejony?Niedziela jeżeli pasuje daj znać na mariosv@interia.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości