Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stajnia Rutus( Argo vs Optima)
#1
Hej że Hej
Jestem ciekaw waszych opini. Ja osobiście stawiam na Argo ver 3.0 z cewką DD 29.
Niższa cena i lepsze osiągi. A wy na co stawiacie?
Odpowiedz
#2
Oba to według mnie najlepsze Polskie wykrywacze, a wybór zależy od tego czego szukasz.
Odpowiedz
#3
Krzysiek1, szukam drobnicy, nie nastawiam się na militarkę ale w testach które oglądałem argo wypada o niebo lepiej od optimy
Odpowiedz
#4
Na głębokość Argo wygrywa, ale separacja od żelaza w zaśmieconym terenie i wykrywanie kolorowych drobinek zdecydowanie Optima na +.
Odpowiedz
#5
A co z fałszywymi sygnałami w Rutusie, czytając o nich każdy narzeka że się wzbudzają.
Odpowiedz
#6
Albo sprzęt uszkodzony lub zawilgocony, albo operator piz**.
Każdy wykrywacz z średniej wyższej pułki przy złym ustawieniu będzie się wzbudzał, to nie ACE 250.
Odpowiedz
#7
Optima jest bardziej stabilniejsza od Argo.Nie chce mi się wierzyć, jak twierdzą niektórzy,że mają ciszę w Argo przy czułości 43.Jeśli chodzi o cieniutkie małe sreberka to Optima bije Argo, a jeśli chodzi o miedziaki to chyba porównywalnie.Jak powiedział mi Rutyna-"Argo poradzi sobie z drobinkami ale Optima zrobi to lepiej".Słyszałem gdzieś fajną opinię,że Optima może być jednym z nielicznych wykrywaczy(nawet tych z górnej półki),które dobrze zasygnalizują małe,cienkie,srebrne blaszki na powierzchni.Zdarzyło mi się znaleźć 1/24 talara Fisherem F2 i część denarka jagiellońskiego Argo tylko dlatego że je zauważyłem na wierzchu bo sygnału prawie nie było.
Odpowiedz
#8
Znalazłem ciekawy test tych dwóch sprzętów i widzę że Optima zostaje w tyle przy Argo

http://rutusowiec.com.pl/showthread.php?tid=969
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości