Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt Wiączyń - sezonowe porządki.
Kurcze, na pewno nikt nie dałby rady zgarnąć mnie z Dołów albo chociaż Nowosolnej? Autobusem wychodzi mi 1,5 godziny... kapichne sporo Undecided
Odpowiedz
Pogadaj z Andysebeb, on z pewnością przez Nowosolną będzie przejeżdżał. Telefon znajdziesz w tym wątku we wcześniejszych postach
Odpowiedz
Kurcze, nie dam rady jutro dotrzeć. Praca wyskoczyła i nijak nie dam rady. Sorry i powodzenia jutro. I do zobaczenia na wiosnę... mam nadzieję.
Odpowiedz
Witajcie,

Sprzątanie odbyło się, cmentarz dobrze się prezentuje.

Melduje że:
-Liście zgrabione
-Groby odsłonięte
-Gałęzie zebrane
-Wycięte liczne gałęzie i młode drzewka
-Świece zapalone

Na miejscu była telewizja TOYA, niebawem relacja w kablówce i internecie...

Na cmentarzu pojawiły się dwa pomniki / tablice pamiątkowe widoczne na zdjęciach poniżej.

Podczas sprzątania na terenie między innymi cmentarza harcerze urządzili grę terenową.

kbus

                                       

Dalsze zdjęcia...
                   
Odpowiedz
Dzięki za relację, ja dopiero teraz mogłem siąść do kompa. Pozwolicie, że podziękuję imiennie (dosłownie) wszystkim, którzy poświęcili swój czas w przygotowanie nekropolii do dnia 1 listopada. Dziękuję więc - Patrykowi, Krystianowi, Krzysztofowi, drugiemu Patrykowi i Michałowi. Swój wkład w grabienie miał także Pan Marek z TV TOYA.
Wszystkim jeszcze raz wielkie dzięki.
http://tvtoya.pl/news/show/8557
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
Również dziękuję i cieszę się bardzo, że mogłem brać udział w tak wspaniałym przedsięwzięciu.
Odpowiedz
No niestety nie mogłem wziąć udziału w akcji, bo w tym czasie mieliśmy wspominaną wyżej grę terenową w lesie Wiaczyńskim. Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości