Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt Wiączyń - sezonowe porządki.
#76
Ja niestety pracuje.
Odpowiedz
#77
Cześć,
sobote nie mogę będę w w-wie. Czy w niedziele tez się spotykacie?
Marcin
cyt:"Ależ Hans, pamiętaj że jestem twoim przyjacielem." (Bruner) odc. 14, pt.: "Edyta"
Odpowiedz
#78
Zapowiedzieli sie koledzy z Kompani Brus oraz trzech kolegów z Piotrkowa Shy
Odpowiedz
#79
Wszystkie fotki z ostatniego październikowego sprzątania już są na chomikowej galerii stowarzyszenia .
Odpowiedz
#80
28 czerwca o godzinie 11.00 zapraszam wszystkich chętnych do prac porządkowych w Wiączyniu. Tym razem połączyliśmy siły ze Stowarzyszeniem NOWAsolna. Staramy się zainteresować mieszkańców gminy i osiedla Nowosolna historią nekropolii jak i wydarzeniami 1914 roku. Przy okazji może będą chętni do pomocy przy utrzymaniu porządku. Całość wydarzenia będzie przebiegać pod hasłem "Lekcja Historii".
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#81
Ja wypadania, od rana chcę wyskoczyć na chwilę na weteran bazar i zaraz potem ruszam znowu na wybrzeże. Może następnym razem termin spasuje.
Odpowiedz
#82
Ponieważ sobotni termin koliduje z Moto-Weteranem akcja zostaje przeniesiona na 5 lipca.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#83
Godzina rozpoczęcia akcji taka jak poprzednio planowałeś czy wcześniej?
Ja nic nie obiecuje ale jeśli będę w Łodzi w tym terminie to raczej sie odhaczę na akcji.
Co mamy zabrać ze sobą poza dobrymi chęciami i narzędziami ogrodniczymi typu sekatory , nożyce , grabie?
Odpowiedz
#84
Godzina bez zmian tj 11.00. Sprzęt jak zawsze.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#85
Zdjęcie z dzisiaj red. Ani. Gratuluję akcji.

Wyro - MSHE


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#86
Brakło nam żyłki w jedynej kosie spalinowej jaką dziś mieliśmy bo by sie udało więcej zrobić Sad
A najdzielniej pracowała dziś mała Agatka Wink
Odpowiedz
#87
25 października o godz. 9.00 zapraszam na generalne sprzątanie cmentarza przed świętem 1 listopada. Sprzęt potrzebny taki jak zwykle.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#88
Wstępnie się pisze.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#89
Ja tym razem wypadam-wcześniej zaplanowana impreza .
Mam nadzieję że tym razem ktoś przygotuje fotorelację na chomika i do archiwum bo ostatnio marnie z tym było.
Andrzeju obiecałeś załatwić te foty od swojej znajomej.
Odpowiedz
#90
Ja wpadnę. Zgarnąłby mnie ktoś z Bałut?

Ps. Do zaoferowania mam sekator i grabie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości