Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt Wiączyń - sezonowe porządki.
#61
Wezmę sekator - niczym innym nie dysponuję. Jak już sobie pociacham, to będę mógł nosić gałęzie, czy wykonywać inne, nie mniej ambitne zadania.
Zważaj na swoje myśli, gdyż stają się słowami;
Zważaj na swoje słowa, gdyż stają się czynami;
Zważaj na swoje czyny, gdyż stają się przyzwyczajeniami;
Zważaj na swoje przyzwyczajenia, gdyż stają się twoim charakterem;
Zważaj na swój charakter, gdyż staje się twoim przeznaczeniem;
Odpowiedz
#62
Kilka fotek z dzisiejszej akcji do oglądania tu:
http://chomikuj.pl/GrupaLodz/Galeria/201...niu+Dolnym
Odpowiedz
#63
http://moya.toya.net.pl/site_aktualnosci...df26c3e3e4
Odpowiedz
#64
14 września o godz. 9.00 kontynuujemy prace w Wiączyniu. Potrzebny sprzęt - taki jak zwykle czyli wszystko do grabienia i przycinania. Jak zawsze najbardziej potrzebne kosy spalinowe. Do zobaczenia.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#65
Moi Drodzy, życie jak zawsze weryfikuje plany. Ponieważ trzeba było przesunąć o tydzień inną zaplanowaną wcześniej imprezę koliduje ona z terminem prac w Wiączyniu wyznaczonym przeze mnie. Łatwiej jest przesunąć sprzątanie cmentarza. Ponieważ inne terminy wrześniowe z różnych względów odpadają, pozostaje nam październik. Myślę, że spotkamy się dwukrotnie. 5 października i 26 października. Przy czym drugi termin to typowe przygotowanie nekropolii do święta 1 listopada. Przepraszam za zmianę terminów.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#66
Tak, tak moi drodzy to już w najbliższą sobotę spotykamy się w Wiączyniu. Sprzęt potrzebny został już wymieniony w poprzednich postach. Najbardziej przydatne są kosy spalinowe. Do zobaczenia w sobotę 5 października o godz. 9.00.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#67
Ja tym razem wypadam, mam jutro robotę której nie można odkładać na później.
Róbcie jakieś fotki do archiwum.
Odpowiedz
#68
Postaram się wpaść ale nie mam żadnego sprzętu.
Mało chętnych więc spytam czy aktualne
Odpowiedz
#69
Aktualne
Odpowiedz
#70
Przypominam, że 26 października o 9.00 spotykamy się w Wiączyniu. Jak zawsze potrzebne kosy spalinowe ale i miotły, grabie, szczotki i narzędzia "ogrodnicze".
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#71
A może by tak przełożyć o 2 tygodnie? Na dworzu jest fajnie, a na ten weekend zapowiadają wręcz piękną pogodę, 20 stopni. To być może już ostatnia możliwość, aby gdzieś pojechać, spędzić weekend z rodziną czy znajomymi, za tydzień znowuż giełda staroci. Proponowałbym sekatory naoliwić na 16 listopada, bo i tak sobota 26 października może okazać się niewypałem frekwencyjnym. Aha - zdaję sobie sprawę, że cmentarz nie byłby w takim układzie posprzątany przed świętem zmarłych, ale mniemam, że ludziom tam spoczywającym to i tak nie zrobi różnicy.
Zważaj na swoje myśli, gdyż stają się słowami;
Zważaj na swoje słowa, gdyż stają się czynami;
Zważaj na swoje czyny, gdyż stają się przyzwyczajeniami;
Zważaj na swoje przyzwyczajenia, gdyż stają się twoim charakterem;
Zważaj na swój charakter, gdyż staje się twoim przeznaczeniem;
Odpowiedz
#72
Ja niestety w tą sobotę nie dam rady się stawić.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#73
Mnie też nie będzie, będę siedział w domu z dzieciakami...
Odpowiedz
#74
Fresz, 1 listopada praktycznie za tydzień. Tego dnia w Wiączyniu panuje wzmożony ruch. Prace porządkowe przekładam od września. Zawsze było coś ważniejszego. Jeśli ustalę nowy termin w listopadzie, znów będzie źle, bo zimno lub deszcz... Po prostu, kto nie ma melodii do pomocy niech nie przyjeżdża. Lepiej jeśli będą 3 osoby z motywacją, niż 15 marudzących.
W końcu dogadałem się z gminą. Część prac przy koszeniu wykonają.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#75
A czy ktoś dokumentował działania na poprzedniej akcji 5 października?
Na 26 , deklaruje przybycie z grabiami Smile
Po akcji sprzątania ruszmy na eksploracje na autostradę - jest pozwolenie od archeo - kto chętny niech nie zapomni swojej kamizelki i sprzętu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości