Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt Wiączyń - sezonowe porządki.
#1
16 października akcja sprzątania cmentarza w Wiączyniu Dolnym. Jeśli ktoś spoza Stowarzyszenia Eksploracyjno-Historycznego "Grupa Łódź" ma ochotę się przyłączyć serdecznie zapraszamy. Szczegóły podam w najbliższych dniach.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#2
Pozwoliłem sobie na reedycję nagłówka, bo dwa wątki o tej samej nazwie mogą być trochę mylące.
Wspomniałem już Gunshipowi, że chętnie dołączę do tej akcji. Kłopot w tym, że mogę się dostać do Łodzi - ale dalej będę liczył na miejsce w czyimś autku - tam i z powrotem do Ł. Smile
Odpowiedz
#3
Możesz się zabrać ze mną , o ile dotrzesz na Lotniczą lub mogę cię zabrać gdzieś po drodze np. przy Włókniarzy(obecna J.Pawła II).
Ale to byśmy się zmawiali dopiero po niedzieli bo różnie to może być do tego czasu.
Odpowiedz
#4
Porozmawiamy za jakiś tydzień. I na PW Smile
Odpowiedz
#5
Dzięki za reedycję ale ten wątek gunship miał przykleić jako ogłoszenie. Pewnie mnie nie zrozumiał :-D
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#6
Jest już jako ogłoszenie Smile Andy ty też to możesz zrobić wybierając w trakcie zakładania tematu opcję OGŁOSZENIE Tongue
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#7
Teraz już wiem. ;-)
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#8
Czy narzędzia pracy są zapewnione,czy trzeba kombinować swoje?
Pytam,ponieważ bardzo chciałbym przyjechać,choć nie wiem czy będę miał wolną sobotę.
Pozdrawiam
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#9
Niestety sprzęt własny. Grabie, sekatory, wkrętarki, kosy spalinowe.
Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!
Odpowiedz
#10
Xanadu i jak chcesz się ze mną zabrać??Bo nie kontaktujesz sie jak deklarowałeś
Odpowiedz
#11
Kapota.
Teść (jeszcze przyszły więc muszę się grzecznie zachowywać :-> ) zaplanował sobie zwożenie od dzisiaj materiałów na fundamenty naszego "domowego ogniska" i nie da się od tego za nic wykręcić :/

//edit

Już wczoraj się wyjaśniło, ale jakoś tak sprawnie pomyliłem wątki i nie tu dopisałem.
Odpowiedz
#12
Przejeżdża ktoś Piłsudskiego a Politechniki. Mój szofer się trochę pochorował Tongue
Odpowiedz
#13
Cześć.W związku z tym że na ogniska zlotowe potrzebne jest drewno a jest okazja pozyskać go trochę z przed cmentarza w Wiączyniu na najbliższą sobotę potrzebnych jest paru chętnych do wycinki.Roboty nie ma dużo bo połowa jest już wycięta , wystarczy dokończyć.Początek akcji godz.9.Kto jest chętny ?????
Odpowiedz
#14
odhaczam się razem z piłą - chyba że będzie lało lub wyniknie coś nieprzewidzianego
Odpowiedz
#15
w zasadzie powinien być założony nowy temat "porządki wiosenne "lub "akcje Wiączyń 2011"
Ale co tam.
Nikt nic nie pisze to ja pozwolę sobie zrelacjonować akcje :cwaniak:
Na akcji stawili się :
Toperz0
Szczęściarz Antoni
Xanadu
Pietrow
Na trochę pokazał się też Andyseb
No i ja

Wykarczowaliśmy większość krzaczorów od strony parkingu , a jak to sie odbyło możecie zobaczyć na fotkach tu:
http://chomikuj.pl/restybis/Eksploracja*...4*85czyniu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości