Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitanko
#1
Witam- mam na imię Wojtek, fortyfikacjami zajmuję się... od dłuższego czasu i kiedy mam tylko chwilę czasu to spędzam go aktywnie w terenie. Dobre wiatry przeniosły mnie z moich rodzinnych stron o prawie 500km od domu w centralną Polskę gdzie mieszkam i pracuję od roku. Interesuje mnie wszystko "bunkrowe" z cegły, kamienia, betonu i żelbetu, choć klimat w jakim się czuję to fortyfikacje pruskie z XIX wieku. Obecnie jednak na nowo poznaję fortyfikacje w centralnej Polsce czyli przede wszystkim polskie schrony Armii Łódź z 1939r. na linii Warty i Widawki, niemieckie stanowiska dowodzenia- Jeleń, Konewka (gdzie czasem służę doświadczeniem jako przewodnik), Skrzynki, poligony Brus, Sieradz, niemieckie fortyfikacje linii B-1/2 z1944, baterie przeciwlotnicze, stanowiska radarów itp. Na pewno wielu z Was spotkało mnie kiedyś na swojej drodze więc myślę że znajdziemy wspólne tematy.
Pozdrawiam
"ósmego dnia Bóg stworzył bunkry i bunkrowców"
Odpowiedz
#2
Witamy na forumSmile
Odpowiedz
#3
Cześć
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#4
Hejka.Cool
Odpowiedz
#5
Witamy
Odpowiedz
#6
Witam. Ja mieszkam w Błaszkach. Jak będziesz w Sieradzu lub we Warcie to daj znać. Może coś wspólnie "pozwiedzamy".
Odpowiedz
#7
Czołem tropicielu. Witaj na forum Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#8
Cześć i pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
Powitać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości