Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomocy
#1
szukam informacji nt. fortyfikacji w piotrkowie trybunalskim, jak również o historii odcinka koleji warszawsko-wiedeńskiej oczywiście w piotrkowie.Co znajduje się koło pekinu, za wieżą ciśnień?

Adres skasowany i proszę o nieumieszczanie więcej takich treści.
Podaje się go w profilu, nie w postach.

Xan
Odpowiedz
#2
Za przeproszeniem kolega coś bełkocze ;-)
Odpowiedz
#3
My też wielu rzeczy szukamy, ale nie trąbimy o tym w dwóch wątkach jednocześnie. Rozpędzasz się, szkoda tylko, że nie potrafisz prawidłowo tych swoich poszukiwań sprecyzować.
Dla mnie Pekin to piękne miasto. Pewnie ma tam jakąś wieżę ciśnień, może nawet nie jedną, ale co ma za nią, to już tylko Wielki Ryż to wie...
Odpowiedz
#4
.
Odpowiedz
#5
Po pierwsze kolega najpierw napisałby jakiś poemat powitalny w odpowiednim dziale. Po drugie w jednym poście zawarł trzy pytania zupełnie nie powiązane ze sobą tak jak życie erotyczne pana Hitlera a ścieraniem się oksydy z mojej saperki. Po trzecie jak napomknął kolega Xanadu pytania kolegi są tak precyzyjne jakby zapytać gdzie się bił polski pułk piechoty :cigar:
Odpowiedz
#6
Powodowałem się słusznymi założeniami, może nie zbyt uprzejmie.
Przepraszam.
Zakończmy już te wywody.
Niech założyciel wątku zrozumie, że walenie w "dzwon potrzeby" może zaalarmować również tych, co lubią te dźwięki - dla samych dźwięków.
Odpowiedz
#7
Panowie bez off topów bo będzie trzeba zamknąć ten zacny temat.I najbardziej poszkodowanym będzie sam autor....Pierwsze posty nie muszą być na wstępnie 100 % poprawne.Więc nie demonizujmy :]Być może na forum znajdzie się jakiś fan kolei i odpowie koledze na pytania.Wujek google wszystkiego nie zawiera inaczej nie było by zabawy. Smile
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości