Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszem i wobec.
#1
Na imie mam Marcin. Pochodze z Łęczycy ale od niedawna z dziewczyną zagnieździlismy się w Łodzi. Moim głównie jednym hobby jest wędkarstwo ale panna zaraziła mnie eksploracją z kawałkiem elektroniki w ręku tak więc jak widać jestem całkiem jeszcze zielony w tych sprawach Rolleyes . Mam nadzieję, że kobieta, z którą tu siedzę i dzięki wam nabiorę troche wprawy.

Pozdrawiam. Big Grin
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Odpowiedz
#2
Witamy.
Odpowiedz
#3
Heh zazwyczaj na odwrót się wciąga, ale co tam Smile
Odpowiedz
#4
A no jakiś czas już o tym myślałem ale zawsze znalazło się coś przez co to odkładałem. Teraz mam dodatkową motywacje Wink.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Odpowiedz
#5
Motywacja najważniejsza Big Grin
Historia wychodzi z pod ziemi.
Odpowiedz
#6
Witamy,gdzie znalazłeś połowicę z tak wspaniałym hobby?Większość z nas dała by dużo żeby zarazić tym nasze połówki.
Odpowiedz
#7
Oj bardzo daleko Tongue, i to w sumie ona mnie tym na dobre zarazila Tongue Kiedyś miałem w planach kupić sobie jakis niedrogi sprzęcik i sie pobawić ale nie mialem o tym zielonego pojęcia. Teraz mam mentora obok siebie Tongue
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Odpowiedz
#8
Z tej strony Celinka witam wszystkich serdecznie. Mam 19 lat i jestem u Was nowa. Uwielbiam sport i sport. Z racji tego , że pracuje w fitness clubie cały mój dzień wypełniony jest sportem, a to wspaniałe robić to co się kocha.
Odpowiedz
#9
Witaj Celino. U nas też sporo ruchu na świeżym powietrzu ale dieta mało fitness Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#10
Cześć.Blush
Odpowiedz
#11
Witam tu Jarek. jestem współczesnym mężczyzną wiec przystąpienie do jakiegoś forum tylko to potwierdza. Jestem młody, lubię dobrą zabawę ale potrafię też przez jakiś czas bez niej przetrwać. Znajomi mówią mi , że nie tracę czasu i , że kiedyś powiem sobie , że przeżyłem życie nie przesypiając go. Chciałbym tutaj czasem z kimś pogadać, wymienić spostrzeżenia na temat moich pasji i zainteresowań. Pozdrawiam.


A my tu nie lubimy cwaniaków i leszczy. Idź precz.
limp
Odpowiedz
#12
Osoby rejestrujące się na forum i przemycające ukryte linki reklamowe, będą usuwane. Albo dostaną do opłacenia fakturę za reklamę...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości