Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje z historią 2015
#1
Cześć
Jeśli znajdą się chętni na tegoroczne "Wakacje" w ostatnim tygodniu lipca(ok. 10 dni) to służę w pośrednictwie z Piotrem(ja niestety w tym roku raczej nie dam rady).Kwatery bądź na forcie bądź na Przytorze w bunkrze mieszkalnym.Tradycyjnie trochę robótki przy bunkrze , eksploracja i plażowanie.Wiem , że trochę późno na planowanie urlopów ale dopiero 2 dni temu widziałem się z Piotrem.
Odpowiedz
#2
Nie wiem czemu nowy temat zakładasz skoro wszystko było podane już w styczniu żeby właśnie urlopy zaplanować:
http://www.lodz-eksploracja.org/forum/post-Wakacje-2015
Odpowiedz
#3
Patrz ,zupełnie mi ze łba wyleciało-fakt jest.Skleroza nie boli
Odpowiedz
#4
Niestety w tym roku plażuje okolicach Dziwnówka i jadę z rodzinką. I termin trochę inny. Ale przynajmniej dział nie będzieWink
Odpowiedz
#5
Wybiera się ktoś?
Termin od 24-go lipca do 2-go sierpnia.
Odpowiedz
#6
My nie jedziemy
Odpowiedz
#7
Kurcze gdybym wczesnej się zapisała do waszego forum to bardzo chętnie bym się wybrała na taki wyjazd, fajna atrakcja , przynajmniej tak mi się wydaje.. szkoda
Odpowiedz
#8
Jak wrócicie to zdajcie relację jak byłoSmile czy taki wyjazd będzie w przyszłym roku?
Odpowiedz
#9
Oczywiście. Będzie relacja. Pozdrowienia ze Świnoujścia.
:-)
Odpowiedz
#10
Wróciliśmy już ze Świnoujścia. Początkowo pogoda nas nie rozpieszczała, ale pod koniec zdążyliśmy wykąpać się w morzu i opalić.
W trakcie tej edycji Wakacji z Historia, oczyściliśmy schron baterii brzegowej obok Fortu Gerharda. Przed naszym przyjazdem, skutecznie maskowały go krzewy. Po oczyszczeniu stał się bardzo widoczny i ku naszemu zadowoleniu, turyści to zauważyli, zatrzymując się i zwiedzając. Pracowaliśmy też przy oczyszczaniu baterii BAS w Kołobrzegu. Na Forcie Gerharda, nowe malowanie w wykonaniu zespołu pod przewodnictwem naszego kolegi Sacrebleu, otrzymała wieża Pantherturm. Było dużo zwiedzania i spotkań integracyjnych przy ognisku. Sporo konkursów, nikt nie wrócił bez nagrody.
Zdjęcia będą dostępne wkrótce. Może Resty jeszcze coś więcej napisze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości