Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łódź-Widzew
#1
Witam, ciekaw jestem, gdzie w Łodzi na Widzewie można pójść i poszukać skarbów z wykrywaczem metalu. Ktoś coś wie o jakiś bitwach lub ktoś może samemu chodzi po Widzewie?
Odpowiedz
#2
Ty tak na serio?
Odpowiedz
#3
(06-06-2015, 18:43)limp83 napisał(a): Ty tak na serio?

A coś dziwnego napisałem? Jak tak to uświadom mnie.
Odpowiedz
#4
Chcesz szukać pomiędzy torowiskami czy w parkach? Pod blokiem, a może na RODach?
Jak nie wiesz co w tym dziwnego to i mojego czasu szkoda.
Odpowiedz
#5
Tak jak limp napisał. Widzew to pojęcie względne, więc żeby ktokolwiek chętny mógł pomóc, musisz się bardziej określić inaczej możesz być po prostu najzwyczajniej w świecie olewany Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#6
Pochodziłem trochę w okolicach stadionu z wykrywaczem i powyjmowałem kilka monet niemieckich z 1945 z wrona oraz łusek stąd moje pytanie.
Odpowiedz
#7
temat mnie zaciekawil ale tylko dlatego ze gdyby przeczesac np rozgrzebana trase wz mozna by bylo sporo historii pokazac
Odpowiedz
#8
Chyba trochę za późno...
Ale zawsze możesz wystąpić o pozwolenie do WKZ.
Potrzebne druki, dostępne są na stronie WKZ.
Musisz załatwić archeologa i muzeum, które przyjmie znaleziska.
Koszt złożenia wniosku to 82 zł.
To wszystko.
Odpowiedz
#9
Ja wybrał bym się w miejsca po zlikwidowanych cmentarzach wojennych na Olechowie i Andrzejowie, oraz w okolice Mileszek, Wiączynia, Feliksina
L.
Odpowiedz
#10
Na Widzewie za torami są pola, ale bez rewelacji.

kbus
Odpowiedz
#11
Nie ma co się dziwić, czasem w najbardziej niespodziewanych mejscach można znaleść skarby...
Odpowiedz
#12
Ja np z samego szacunku dla poległych nie wchodzę nawet na zlikwidowane cmentarze ale to już każdy według sumiema decyduje
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości