Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze z najlepszych
#1
Witam!
Pozdrawiam z Bydgoszczy Smile
W najbliższym czasie wybieram się do Łodzi. Możecie mi podpowiedzieć jakie obiekty najbardziej polecacie zobaczyć?
Zakres szeroki od ciekawych budynków, przez opuszczone, po umocnienia.
Całego forum nie zdążę przejrzeć w kilka dni Wink
Odpowiedz
#2
No Panowie i Panie pomóżmy koleżance z bydgoskiego forum Smile
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#3
A długo będziesz w Łodzi? Jeśli to pierwsza wizyta to proponowałbym raczej klasyczne zwiedzanie (Manufaktura, Księzy Młyn, Biała Fabryka, Stacja Radegast, Dętka itp.) niż klimaty typu opuszczone fabryki. Zostaw sobie coś na później Smile
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#4
4 dni.
Byłam już w Łodzi i podstawy widziałam Wink

Dlatego teraz czas zgłębić te tereny bardziej Wink
Mniej oficjalne i turystyczne.
Odpowiedz
#5
Coś w tym stylu?
https://pl-pl.facebook.com/UrbanExplorersLodz
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#6
Też się przyda, dzięki! Smile
Odpowiedz
#7
A kiedy byłeś ostatnio?
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#8
Ostatnio byłam jakoś w październiku chyba...
Byłam wtedy w muzeum dętki, w muzeum w manufakturze, w opuszczonej kotłowni zakładów FENIX, w opuszczonym browarze i tak po prostu połazić.

Teraz czas na intensywniejsze zwiedzanie pozamuzealne Wink
Odpowiedz
#9
Mimo wszystko proponuję MTN Oddział radogoszcz, Stację Radegast i Białą Fabrykę. A z rzeczy mniej standardowych to słyszałem od uczestników, że fajnie się łazi po łódzkich kanałach.
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#10
Super! Już przeglądam propozycje Smile
A jak wpaść w Łódzki kanał? Wink
Odpowiedz
#11
Szybko Smile
Odpowiedz
#12
Hehe Smile
A cos wiecej na temat kanalow?
O wpadaniu tudziez wypadaniu w Lodzi to wiem tylko ze mozna wypasc z autobusu lacznie z siedzeniem Wink
Aczkolwiek podróży tramwajem sobie nie odmowie Wink
Odpowiedz
#13
Z tramwajem to uważaj , bo ostatnio nawet prezydent sie wykoleił Smile
Odpowiedz
#14
Ja zwiedzałam takie obiekty jak Manufaktura, Księzy Młyn, Biała Fabryka ale to była krotka wycieczka więc musiałam sie ograniczyć tylko do kilku obiektów. Jednak mimo to i tak jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim naprawdę warto obejrzeć zwłaszcza Księzy Młyn Big Grin
Odpowiedz
#15
Ja głównie odwiedzałam miejsca typowe muzea, wystawy, galerieBig Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości