Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piknik patriotyczno-militarny WIOSNA PATRIOTÓW 21.03.2015
#1
Napad na konwój, prezentacje grup rekonstrukcji historycznej, strzelanie z broni współczesnej i dawnej, warsztaty szermiercze, pokazy pirotechniczne, zabytkowe pojazdy wojskowe, broń, sprzęty militarne, tradycyjna kuchnia polowa – te i inne atrakcje czekać będą na gości organizowanego przez Spółkę Atos wydarzenia „Wiosna Patriotów”, które odbędzie się 21 marca na strzelnicy Okręglica pod Sieradzem. Do udziału w przedsięwzięciu zaproszone zostały m.in. stowarzyszenia rekonstrukcyjne, młodzieżowe grupy militarne, hufce harcerskie oraz Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi. Będzie to doskonała okazja, by obejrzeć i dotknąć historycznej broni i sprzętów wojskowych, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w mundurach z różnych epok, posiedzieć w zabytkowych pojazdach, doświadczyć niezwykłych emocji podczas uczestnictwa w pokazach i inscenizacjach, sprawdzić swoje umiejętności na strzelnicy, wypróbowując różne egzemplarze broni współczesnej i zabytkowej a także skosztować sycących posiłków prosto z kuchni polowej. Podczas wydarzenia, w formie pokazu dynamicznego, zaprezentowane zostaną także najnowsze mobilne systemy ochrony i zarządzania kryzysowego stworzone przez Spółkę ATOS i jej Ośrodek Badawczo-Rozwojowy.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
A podjadę.
Nie wiesz przypadkiem czy strzelanie będzie z ostrej czy ślepej amunicji?
Odpowiedz
#3
Namawiam rodzinkę żeby też się wybrać.
Odpowiedz
#4
(13-03-2015, 22:30)krzysiek1 napisał(a): A podjadę.
Nie wiesz przypadkiem czy strzelanie będzie z ostrej czy ślepej amunicji?

Nie wiem. Przypadkiem dowiedziałem się o imprezie. Poszperałem w necie i znalazłem krótką informację z plakatem.
Odpowiedz
#5
Witam.
Strzelanie odbędzie się z ostrej amunicji, trzeba będzie pokryć jej koszt. Oprócz broni współczesnej, typu Glocków, CZ, AK47 AR15.będzie można strzelić z broni historycznej. Zabieram na ten piknik całą kolekcję, będą mausery98, P08, P38, jakieś mniejsze siódemki I zobaczymy na miejscu jak się sytuacja rozwinie.
Odpowiedz
#6
A będziesz miał Vis-a? Mam osobisty sentyment do tego pistoletu. Może być z produkcji okupacyjnej.
Passy
Odpowiedz
#7
Jeżeli dotrze kolega z Wawy to będzie Vis, ja mam chwilową dziurę Visową, sprzedałem niemca, a polaka jeszcze nie kupiłem... ale będzie dużo innych fajnych sprzętów do podotykania C96, P08Ari, tommygun, 1911, FN...
Odpowiedz
#8
Ok. Przekonałeś mnie. Będę na pewno. Może nawet z wnukiem.
Pozdrawiam
Passy
Odpowiedz
#9
No to sobie jutro postrzelamy Big Grin
Odpowiedz
#10
Byłem pooglądałem,postrzelałem z Mausera, P08, AR15 i Beryla.
W sumie ciekawy piknik.
Odpowiedz
#11
Niedawno wróciłem. Całkiem ciekawy piknik. Większość czasu spędziłem na strzelnicy ale warto było jechać.Big Grin
mimm28
Odpowiedz
#12
Podsumowania można zobaczyć na:
http://www.nasze.fm/news,18116
i na:
http://sieradz.com.pl/wiadomosci/gmina-s...-2015.html
Odpowiedz
#13
I tu parę zdjęć http://sieradz.naszemiasto.pl/artykul/pi...id,tm.html
Odpowiedz
#14
Świetny piknik byłam i jestem zachwyconaSmile Uwielbiam takie imprezy oby takich więcejSmile
Odpowiedz
#15
Również byłam na tym pikniku i czekam na kolejny tak fajnie zorganizowany. Polecam wszystkimSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości