Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klub Eksplorer- reaktywacja
#1
Dzisiaj po dłuższej przerwie został reaktywowany Klub Poszukiwawczo Eksploracyjny EKSPLORER . :1
Jest to klub działający w ramach struktur PTTK Łódź Polesie od 1996roku kiedy zapoczątkował swą działalność jako "Labirynt 96".
Odpowiedz
#2
Sad 
Napisz coś bliższego na temat tego klubu poszukiwawczo eksploracyjnego. Wujek Google podaje bardzo skąpe informacje.Sad
Odpowiedz
#3
Myślę że w przeciągu miesiąca powinno się wszystko wyklarować. Trzeba od nowa ruszyć stronę bo obecnie jest tylko info o zawieszeniu działalności klubu.
Żeby być z nami wystarczy być członkiem PTTK i jeśli to co planujemy wypali dołączyć bezpośrednio do działań klubu.Stawiamy też na współpracę z innymi klubami , stowarzyszeniami, indywidualnymi poszukiwaczami i z archeo - jak to sie mówi że w kupie siła a samemu to sobie co najwyżej można .....Shy
Tak na szybko z akcji czy imprez , na pewno zorganizujemy kolejne Wakacje z Historią w terminie 25VII- 2VIII, w sierpniu zamierzamy wesprzeć działania ArchTechu przy badaniach w Dankowie i Krzepicach i jeszcze kilku projektach o których będziemy informować w miarę rozwoju wydarzeń bo planów jest sporo ale nie zawsze wszystko może być zrealizowane tak jak byśmy chcieli.
Odpowiedz
#4
Smile 
ciekawie się zapowiada Cool zobaczymy co z tego wyniknie
Odpowiedz
#5
Jak pisałem wcześniej wszystko powinno sie wyjaśnić do końca miesiąca , niestety na tym forum nie mogę przekazywać dalszych informacji dotyczących tego klubu . Info zostało uznane za agitacje, reklamę i pierwszy post został wymoderowany , a ostatni usunięty (jako na jedynym z wielu forum gdzie pojawiła sie ta informacja) , puki nie ruszy strona i forum klubu zadawajcie pytania na innych forach gdzie sie ten temat pojawił

Swoją drogą prezes SEH Grupa Łódź został zaproszony na zebranie klubowe w celu omówienia ewentualnej współpracy ale nikt nikogo do niczego nie zmusza.Zebranie w czwartek wieczorem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości