Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żelazne przedmioty
#1
Z racji tego że jestem bezrobotny wrzucam znaleziska z przed pięciu lat.Ten pierwszy przedmiot wyglądem przypomina część rusztu od pieca ewentualnie też trzeba wziąć pod uwagę, fragment od maszyny rolniczej.A drugi tak jak widać.Sam oceńcie.


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#2
Przykro mi z powodu Twego bezrobocia.Jedyne,co Ci mogę zaproponować to tylko parking.Ale jakbyś chciał szukać pracy w Bełchatowie i okolicach,przez miesiąc załatwię mieszkanie i wyżywienie.
Odpowiedz
#3
Mors jest " bezrobotny" bo wykrywacza niema chwilowo - o to mu zapewne chodziło Smile Wink
Odpowiedz
#4
Kolego depesz13,żle mnie zrozumiałeś.Bezrobotny jestem z powodu braku wykrywacza.W dalszym ciągu jest w serwisie.Ale dzięki za propozycję.Resty dobrze załapał temat.Big Grin
Odpowiedz
#5
To pierwsze to najpewniej kawałek płyty z pieca a to drugie to jakiś pocisk. Wydaje mi się że ma przewężenie po pierścieniu wiodącym.
Odpowiedz
#6
Toperz też tak myślałem że to ruszt od paleniska.Ale zastanawia mnie jedno, ruszt sygnowany numerem.To daje trochę do myślenia.

Z tego zdjęcia nie jesteś w stanie ocenić co to mógł być za pocisk.PozdrawiamShy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości