Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sieradz:wystawa 100. rocznica Operacji Łódzkiej 1914 – 2014
#1
Bug 
Wystawy 100. rocznica Operacji Łódzkiej 1914 – 2014 ciąg dalszy, tym razem zagości w Sieradzu

http://muzeum-sieradz.com.pl/?p=2138
Dyrektor Muzeum Okręgowego w Sieradzu zaprasza 12 lutego 2015 r. o godzinie 17:00 na wernisaż wystawy „100. rocznica Operacji Łódzkiej 1914 – 2014″ zorganizowanej przez Łódzki Dom Kultury i Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy ze Stowarzyszeniem Eksploracyjno – Historycznym „Grupa Łódź” oraz Skansenem Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim.
Wystawa będzie prezentowana w budynku przy ul. Dominikańskie 2 od 12.02.2015 r. do 06.04.2015 r.
Odpowiedz
#2
Plakat wystawy :
   
Odpowiedz
#3
Plakat wisi na stronie grupy. Czy na stronie muzeum jest jakaś informacja o szczegółach wystawy, bo nie znalazłem.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#4
Wystarczyło przeczytać pierwszego posta - gdzie wstawiłem link do strony muzeum z zaproszeniem na otwarcie ,
tam jest od kiedy i do kiedy wystawa będzie gościć w Sieradzkim Muzeum.
Odpowiedz
#5
Padło na oczy Smile
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#6
Pewnie nadmiar obowiązków i zimowe przesilenie Wink,
zdarza się każdemu Smile
Odpowiedz
#7
Ktoś z Łodzi chętny na wspólną przejażdżkę na wernisaż do Sieradza?
Wyjazd ok. 15:30-15:40
Odpowiedz
#8
Niestety za późno przeczytałem.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#9
Speed- może uprowadzimy cię z twoim autobusem i wszyscy sie zabierzemy Smile
Tak jak "niespotykanie spokojny człowiek" w filmie porwał autobus żeby goście na weselu byli Wink
Odpowiedz
#10
Hehe. Niezły pomysł, ale aktualnie poruszam się autem z gps-em. Szybko by nas namierzyli.....
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#11
wymontujemy- co to dla fachowców Wink
Ale by była jazda - zapewne w asyście niebieskich migających szklanek przynajmniej w drodze powrotnej Big Grin
Odpowiedz
#12
A na tablicy byśmy dali napis Grupa Łódź czy coś innego?

Albo.....


Załączone pliki Miniatury
   
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#13
nie no ja już nie z grupy , wernisaż otwarty dla każdego zainteresowanego
ale można by dać : EKSPLORACJA ŁÓDŹ lub EKSPLORATORZY Z ŁÓDZKIEGO Wink
Odpowiedz
#14
Resty, niestety jednak nie dam rady - muszę posiedzieć w pracy trochę dłużej Sad
Odpowiedz
#15
Trudno sie mówi , ale myślę że kpl na jedną załogę uskładamy, Pietrow jest chętny i Sarmata , Zając też coś wspominał że by sie wybrał
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości