Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odznaka
#16
To słownictwo to zatrzymaj dla siebie. I odpowiedź na twoje pytanie- Nie.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#17
Wszystko fajnie, pięknie. Miło że ofiarujesz coś na rzecz muzeum, ale ostrzegałem Cię nie jeden raz, a dwa. To już trzeci wyskok i ponowne ostrzeżenie. Wulgaryzmy to nie tu. Więcej ostrzeżeń nie będzie.
Odpowiedz
#18
Resty,na miłość Boską,po co Ci było sprawdzanie mnie i poddawanie w wątpliwość mojego postępowania?
Chciałem dać innym przykład,że warto swe znaleziska przekazać do któregoś z muzeum
Potencjalny znalazca czegoś wartościowego,jak spojrzy na tę sytuację,mocno zastanowi nad przekazaniem znaleziska do któregoś z muzeum.
K...wa,nie stwarzajmy sobie sami problemów!!
Co do odznaki...Z przyczyn niezależnych ode mnie nie jest w Piotrkowie.
W sumie,pomyślałem,Bełchatów,zadzwoniłem do Mxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.Pojawił się nxxxxxxxxxxxxxxxx.
Efekt taki,że nadal mam tę odznakę.



Mam już dość porządków po Twojej osobie.
Zbliża się pora żegnania.

Jak trzeba tłumaczyć Twojej osobie że na forum nie używamy wulgaryzmów?
Limp83
Odpowiedz
#19
Kolego depesz13 widzę, że po raz kolejny używasz niewybrednego słownictwa o ponadto na forum publicznym pomawiasz kogoś z imienia i nazwiska że był..........
To nie tylko przejaw braku dobrego wychowania ale także nieznajomości prawa i konsekwencji płynących z takiego postępowania.
Pominę chamskie odzywki i zaczepny ton wypowiedzi w stosunku do innych użytkowników.
Może się wreszcie opanujesz, bo widzę że administracja nie ma na twoje zachowanie wpływu.
Odpowiedz
#20
Depesz , nie poddaję w wątpliwość twojego postepowania względem przekazywania fantów muzeom (udowodniłeś przecież dobre intencje dając skany pism).
Byliśmy ekipą w Piotrkowie i chcieliśmy tą "sławną " już odznakę zobaczyć na żywo jednak nikt tam o niej nie słyszał - wszystko w temacie.
Z drugiej strony nie jesteś jedynym forumowiczem przekazującym znaleziska muzeom ale brakło by czasu żeby wszystkie tego typu zachowania tu przedstawiać - to powinno być normą a nie wyjątkiem Wink
Pozdrawiam
Witek
Odpowiedz
#21
Historia nieszczęsnej odznaki;
Spodziewałem się niezamarzniętej ziemi na piaskowych nieużytkach po drugiej stronie rzeki Widawki,znaczy lewej.Po prawej okopy,prawdopodobnie 10 komp.strzelców z Września.Też piasek i las,ściółka.W życiu!Nie wejdę tam,nie chcę,zostawiam to,mam nadzieję właściwym ludziom.
Pierwszy sygnał,wyszła...
Co to w ogóle jest!?
Gorejący granat,czyli carska?
Wujek google kieruje na dwie odznaki takie na alle.
Wszystko jasne,mam odznakę grenadierską za wybitne wyniki w rzucie granatem.II RP.
Zrobiłem zdjęcia,wysłałem mms do człowieka z Muzeum Piotrków,dostałem odpowiedz,że zainteresowany.
Była cisza,więc zadzwoniłem.No to zadzwonię do pana w czwartek.
Ani w tamten,ani w następne czwartki nie dzwonił.
Obiecałem,że klnąć nie będę,dlatego tym,którzy we mnie nie wierzyli i mnie osądzili,ups...coś w coś.hahaha

Kolego Adler,zostałem zdyscyplinowany przez Administrację Forum i zobowiązałem się nie naruszać regulaminu.Niestety takie ... stawają na przeszkodzie.Masz cuś do mnie,czy chciałeś zaistnieć?

Kolego Adler,zostałem zdyscyplinowany przez Administrację Forum i zobowiązałem się nie naruszać regulaminu.Niestety takie ... stawają na przeszkodzie.Masz cuś do mnie,czy chciałeś zaistnieć?

Historia nieszczęsnej odznaki;
Zadzwoniłem do znanego społecznika z Bełchatowa,przyszedł do mnie tak najebany,że nie dało się z nim rozmawiać.
chciałem pokazać,że warto dzielić się z muzeami i zachęcać wszystkich do tego.
A wyszło...
Czas opłacić kartę wędkarską i zmienić hobby.
resty,chcę Ci wysłać tę odznakę gratis i rób se z nią,co chcesz.
Odpowiedz
#22
Depesz ,ja zbieram papierki Smile kartki zaopatrzeniowe , bony . talony itp
Jeśli ja podeślesz przekażę ja do Polichna lub Piotrkowa - możesz być pewny
Odpowiedz
#23
Zostałem wywołany, więc odpowiadam.
Nie kolego nie chciałem zaistnieć, tyko, co jak widzę ciężko Ci zrozumieć nie znoszę wulgaryzmów zwłaszcza na publicznym forum, ale za to Ty koniecznie chcesz zaistnieć na kolejnym już forum, jako "ofiara" bezdusznego administratora.
Pozdrawiam Adler.
Odpowiedz
#24
Cytaty :
" Niestety takie ... stawają na przeszkodzie
,przyszedł do mnie tak najebany,że nie dało się z nim rozmawiać."
Admin !!![ CUŚ trzeba zrobić. !!!!1
L.
Odpowiedz
#25
Zrobione Panie Leszku.
Dwa tygodnie przerwy może ostudzi ułański zapał naszego kolegi.
Odpowiedz
#26
Oby pomogło i tego Mu z człego serca życzę. Szkoda mi go trochę, bo widać, że facet wkłada serce w to co robi.
Pozdrawiam
L.
Odpowiedz
#27
Jezu, popisaliśmy trochę na priwie, było ok, zastanawiałem się dlaczego był problem z Tobą na mazowieckim forum, teraz się nie dziwię. Chłopaki tu naprawdę mają cierpliwość że przez taki czas tolerowali takie chamstwo. Przykro że zhańbiłeś nasz Bełchatów"(jestem z okolic). Nie obraź się na mnie ale to co sobą reprezentujesz jest poniżej wszelkiej krytyki...
Odpowiedz
#28
Zhańbić - przez samo"H".
Pozdrawiam Adler.


Czuwam - poprawiam
Odpowiedz
#29
przez ch miałem napisać?
Odpowiedz
#30
(18-02-2015, 20:04)nrg napisał(a): Jezu, popisaliśmy trochę na priwie, było ok, zastanawiałem się dlaczego był problem z Tobą na mazowieckim forum, teraz się nie dziwię.

Czyżby ten sam pacjent, który awanturował się o fotki z cmentarza wojennego w Gostyninie na olsztyńskiej stronie rowerowej? Pamiętasz? Przepraszam za prywatny OT.
bartek
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości