Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 % dla.........
#1
W poprzednich latach na tym i innych forach pojawiały sie prośby o wsparcie 1% z podatku dla potrzebujących takiego wsparcia , ponieważ część podatników musi się rozliczyć do końca stycznia proszę o umieszczanie takich danych już teraz w tym temacie.
Informacja podana w marcu gdy większość wypełnia PITy nie daje możliwości aby np. ryczałtowcy mogli wesprzeć 1 % z podatków dla potrzebujących forumowiczów.

Ponadto jeśli będą takie wpisy można poprosić adminów o podwieszenie tematy do czasu kiedy minie termin rozliczeń ze skarbówką za 2014 rok
Odpowiedz
#2
Podobnie jak w zeszłym roku, zwracam się z prośbą o wsparcie leczenia mojego syna Bartka, po przez przekazanie 1% podatku.
Bartek urodził się z rozszczepem wargi i wyrostka zębodołowego. W 2013 roku przeszedł operację zespolenia wargi, a miesiąc później kolejną.
Operacja przeszczepu kości biodrowej do wyrostka zębodołowego oraz korektę nosa i wargi, którą chcieliśmy przeprowadzić pod koniec ubiegłego roku, z uwagi na częste choroby musieliśmy przełożyć. Jeżeli nic się nie wydarzy, to operacja będzie przeprowadzona na przełomie marca i kwietnia tego roku. Po operacji czekają go comiesięczne konsultacje lekarskie, niestety w Warszawie.
Z uwagi na koszty leczenia, które musimy ponieś, a które nie są w całości refundowane zwracam się z prośbą o pomoc i przekazanie 1 % podatku

Pozdrawiam
Jacek Potakowski
Placzido

PS.
Przy rozliczeniu podatku, w deklaracji podatkowej, należy wpisać nr KRS Fundacji 0000 133 286, a jako cel szczegółowy wpisać: Bartosz Potakowski
JP
Odpowiedz
#3
I o takie wpisy właśnie chodzi w tym temacie.
Możesz liczyć na mój 1% .
PROŚBA DO ADMINÓW O PRZYKLEJENIE TEMATU !
Odpowiedz
#4
Podpięty.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#5
Będzie i mój.Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
I mój.
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#7
Dzięki. Mam nadzieję, ze Bartek wkrótce podziękuje osobiście.
Odpowiedz
#8
Informacja na stronie Grupy już wisi.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#9
Poszło. Dużo tego nie było, ale zawsze coś. Pozdr. dla syna z życzeniami zdrowia.
bartek
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#10
Mój też poszedł.
Odpowiedz
#11
Poszło
Odpowiedz
#12
Poszło w piątek
Odpowiedz
#13
Poszło.
Odpowiedz
#14
Na mój 1% także możesz liczyć... Pomyślności
Odpowiedz
#15
Jak najbardziej macie 1% ode mnie ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości