Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje 2015
#1
Żeby nie było że nie uprzedzałem wcześniej jeśli będą chętni na tegoroczne Wakacje Z Historią 2015 .
Proponowany termin o ile nic sie nieprzewidzianego nie wydarzy to piątek 24 lipca do niedziela 02 sierpnia 2015 (10 dni) z tym że można przyjechać wcześniej lub zostać dłużej.
Na dniach będę rozmawiał z Piotrem z Fortu na temat wstępnego programu.
Odpowiedz
#2
Resty, to jest właśnie odpowiedni termin na taką informację. Teraz spokojnie można zaplanować urlop :-)
Odpowiedz
#3
To jest tylko propozycja więc miejcie w razie czego wyjście awaryjne bo nic nie jest w tym momencie zagwarantowane
Odpowiedz
#4
To w tym roku niestety kicha-urlop mam w sierpniu.
Odpowiedz
#5
undefined
Odpowiedz
#6
Jak już będzie program to ja chętnie o niego poproszę! Wink
Moje blogi o Dworcu Łódź Fabryczna i EC1.
Odpowiedz
#7
Na program trzeba poczekać do końca czerwca a i tak znając realia nie zawsze będzie zgodny z rzeczywistością i będzie się zmieniał zależnie od okoliczności Smile
Odpowiedz
#8
Przyjmujemy już zapisy na IV Wakacje z Historią w Świnoujściu.
Impreza odbędzie się w dniach 24VII-02VIII 2015 tak jak poprzednie na Forcie Gerharda .
Chętni mogą sie zapisywać na forum eksplorera tu:
http://www.eksplorer.org/forum/viewtopic.php?p=413#413
Z uwagi że info jest podawane na różnych forach jedynie zapisanie sie pod podanym linkiem gwarantuje uczestnictwo (liczba uczestników jest ograniczona), w innym razie trudniej byłoby to wszystko ogarnąć.
Szczegóły pod telefonem 602-688-672 oraz we wskazanym linkiem wątku.
Wstępny plan który będzie jednak elastyczny jak co roku podam w połowie miesiąca.
   
Odpowiedz
#9
Uwaga!!! W planie na jeden dzień jest wejście na teren wojskowy. W związku z tym osoby które chcą w tym dniu wziąć udział w wycieczce i działaniach terenowych muszą wcześniej podać dane osobowe (imię i nazwisko i nr dowodu lub innego dokumentu tożsamości), w celu wyrobienia przepustkę.Termin zgłoszeń do 16. Dane wraz z rozmiarem koszulki (M,S,L,XL,XXL itp ) wysyłać na resty@boy.pl by wszystko było gotowe na czas.
Osoby które do 16 VII nie doślą tych danych nie otrzymają koszulki zlotowej oraz nie wejdą na teren jednostki.

Zarys planu na forum imprezy
Odpowiedz
#10
wedle wszelki znaków na niebie i ziemi będę w czasie zlotu w Swinoujściu,ale znając życie moja druga połowa nie udzieli mi dyspensy...a szkoda
Odpowiedz
#11
Będziemy powoli zamykać listę uczestników , kto nie podał wymaganych informacji zostaje przesunięty na listę rezerwową
Odpowiedz
#12
    W imieniu KPE Eksplorer:
Nabór na IV Wakacje z Historią już zakończony , kto nie zdecydował sie wcześniej zapraszamy za rok. Jako Klub Poszukiwawczo Eksploracyjny Eksplorer chcieliśmy w tym miejscu podziękować wszystkim sponsorom którzy wsparli nas w przygotowywanej imprezie : Firmie Rutus, Polskie LNG,Talcomp ,Restyling ,AMS Dystrybucja oraz Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Łódzkiego.
Bawimy sie , pracujemy i wypoczywamy od 24 lipca do 2 sierpnia w Świnoujściu.
bieżące relacje we wstawkach na naszej stronie facebook , a po imprezie też na naszej stronie głównej : www.eksplorer.org , pełne fotorelacje będą zamieszczone na naszym klubowym chomiku .
Odpowiedz
#13
Relacja /sprawozdanie z IV Wakacji z Historią 2015 autorstwa kolegi Zochmena już dostępna na stronie głównej www.eksplorer.org
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości