Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Depesz13
#1
Pojawiłem się tu,bo szukam swego miejsca.Na mazowieckim Forum Exploracyjnym dostałem bana.Mój nick tam to depesz13,można obejrzeć to tam.Spodziewałem się kultury i nauki,niestety,zaznałem chamstwa.
"zamknij morde imbecylu nieduczony,mowilem ci,zebys do mnie nie pisal,twoj wypad z forum to juz podejzewam kwestia krotkiego czasu a klikne tylko w palce kmiocie jeden to jeszczcze na dnie odkrywki w belchatowie z obitym ryjem bedziesz lezal zatem wypad troglodyto z brudem pod paznokciami,nie truj mi dupy!"
Zacytowałem w oryginale,jak mam na poczcie.
Zdaję sprawę sobie z tego,iż w tym sporze też mnie poniosło i nie jestem święty.Może nie miałem chodów u admina,który nawet nie zwrócił uwagi na ortografię i interpunkcję?Jest mi przykro,że tak zostałem potraktowany i zastanowię się,jak tę sytuację prawnie ocenić.
Żale do warszawki czas zostawić.
Proszę o kontakt.
Odpowiedz
#2
Witam Was.Jestem bełchatowianinem,wysiedlonym przez Kopalnię,w której pracuję.
Dlaczego bawię się w detektorystykę?
A bo kiedyś archeolodzy z poznańskiej i łódzkiej grupy pojawili się.Poznaniacy nawet dali mi pierwszą pracę przy myciu skorupek,gdy byłem uczniem podstawówki w Chabielicach.
To co udało mi się znajdować,trafiało do mych zbiorów,rzadsze,albo rzadziej spotykane rzeczy,trafiły do muzeum.
Bardzo mi zależy na kontakcie z kulturalnymi i uczciwymi ludziami.
Mam pozwolenie na penetrację części wrześniowych umocnień w okolicach Chmielowca.
No i nie chcę mieć do czynienia z kimś tak chamskim,jak rota na mazowieckim.
Pozdrawiam i wszystkiego naj w Nowym Roku.
Odpowiedz
#3
Witaj na naszym forum. Czasem pyskówki i tu się zdarzają ale rzadko Smile .
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#4
Oby nie.gunship,nie chcę problemów stwarzać.Popatrz mnie na Mazowieckim i oceń.

erotoman,gawędziarz...Dobre i zabawne.Proszę moda o przedstawienie małżonce.
hehehe,

To był tylko żart,gunship.
Odpowiedz
#5
Rok chodzę z euro ace,mam więc mozliwość komuś pomóc poznać ten sprzęt.
zamknij morde imbecylu nieduczony,mowilem ci,zebys do mnie nie pisal,twoj wypad z forum to juz podejzewam kmiocie jeden to jeszcze na dnie odkrywki w belchatowie z obitym ryjem bedziesz lezal zatem wypad troglodyto z brudem pod p

aznokciami,nie truj mi dupy!
Tyle mi rota napisał...
Bardzo Was proszę o uczciwość.
Odpowiedz
#6
Witaj
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#7
Na pewno znajdziesz wśród nas życzliwych chłopaków.Jak będziesz miał problem to wal śmiało.Chamstwa nie tolerujemy.Admin porządny gość.

Na pewno znajdziesz wśród nas życzliwych chłopaków.Jak będziesz miał problem to wal śmiało.Chamstwa nie tolerujemy.Admin porządny gość.Pozdrawiam
Odpowiedz
#8
Witaj.
Odpowiedz
#9
wItamy,witamy
Odpowiedz
#10
Widocznie musiałem dostać w dupę na mazowieckim,by tu trafić.Ale nie żałujęŚmieszy mnie,że dostałem bana za ujawnienie prywatnej wiadomości z mojej poczty.A ujawniłem,by się bronić.
Mazowieckiemu Forum Eksploracyjnemu proponuję zmianę nazwy na rota forum!
To tyle,wylałem żołć,obiecuję,że mfe już się nie pojawi.
Odpowiedz
#11
Witaj. Darz dół.
Padłeś ... powstań popraw koronę i do roboty.
Odpowiedz
#12
Dziękuję za miłe przyjęcie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości