Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitwa Łódzka - plakat
#1
Nie jestem specem od tematu, ale ci żołnierze z plakatu to mi bardziej wrzesień 39 przypominają niż listopad/grudzień 1914. Mylę się?

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/362...a-material
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#2
Oczywiście Bartku, ja również widzę tutaj Wrzesień. Zwróćcie uwagę na coś, co znajduje się pod czerwoną latarnią Wink A może szybki konkurs - zgadnij co to? Ja obstawiam na czołg wyłaniający się z mgły.
Gałkówek - Raj dla Eksploratorów
http://www.galkowek.pl/
Zapraszam
Odpowiedz
#3
Niestety jest to kolejny dowód na to, że dziennikarzom i niektórym "znawcom" przydałby się szybki kurs historii...Dla mnie żenada na całego
Odpowiedz
#4
Grafik płakał jak projektował...
Odpowiedz
#5
Promuje łódzkie Smile
Odpowiedz
#6
(31-10-2014, 16:00)Domin napisał(a): Zwróćcie uwagę na coś, co znajduje się pod czerwoną latarnią Wink A może szybki konkurs - zgadnij co to? Ja obstawiam na czołg wyłaniający się z mgły.

Mi też się wydawało, że to czołg Smile
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#7
W końcu po raz pierwszy w wojnie użyto czołgów więc o co chodzi? Tongue może to plakat po 1916r Smile
Odpowiedz
#8
Ktoś ładnie "popłynął"...
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#9
(01-11-2014, 19:14)piowoj napisał(a): W końcu po raz pierwszy w wojnie użyto czołgów więc o co chodzi? Tongue może to plakat po 1916r Smile

taaaaa.....
Odpowiedz
#10
(03-11-2014, 16:14)Jagoda napisał(a):
(01-11-2014, 19:14)piowoj napisał(a): W końcu po raz pierwszy w wojnie użyto czołgów więc o co chodzi? Tongue może to plakat po 1916r Smile

taaaaa.....
Cuda się zdarzają np www1939. Ciszewskiego doborowa jednostka komandosów z Lublińca w walce z Niemcami pod Mokrą Wink
Odpowiedz
#11
Ten czołg to chyba TKS. Pisałem do Michała Jagiełły ale on już oficjalnie nie robi w turystyce. Obiecał zadzwonić do koleżków z DŁ. Odpowiedzi od admina strony internetowej, którą promuje plakat też nie dostałem Smile
Dajmy Polakom zwalczać się wzajemnie. Nie ma lepszej metody. Wskutek przyczyn politycznych sami eliminują spośród siebie tyle ważnych dla konspiracji figur, ile my nigdy nie moglibyśmy wytłuc [...]
SS-Oberführer W. Bierkamp
Odpowiedz
#12
(31-10-2014, 18:40)magnes napisał(a): Grafik płakał jak projektował...

Grafik nie płakał, bo nie miał wiedzy na ten temat, a sama wiedza skąd dziś jest czerpana? Oczywiście z internetu, więc znalazł coś o lepszej grafice, myśląc, że robi pracę na temat... Huh
Moje blogi o Dworcu Łódź Fabryczna i EC1.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości