Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Album na guziki
#1
Cześć
Nasz kolega z Ostrołęki,Krzysiek(Znany niektórym z pomocy w organizacji wypadu do Łukawicy) zajął się tworzeniem albumów do guzików.Jeśli ktoś jest zainteresowany nabyciem może napisać na widoczny adres mail.Prosi też o wszelkie uwagi na temat albumu.
Pozdrawiam

                           
Odpowiedz
#2
Cześć Wreszcie jest to na co zawsze czekałem a zbiory guzików, plomb ołowianych mam i tylko mogłem do tej pory przechowywać w torebkach w szufladzie. Napisałem na podany na zdjęciu mail zamówiłem dwa albumy w dwóch kolorach tła biały i czarny. Koszt albumu to 55 zł w którym są 4 karty a jeśli chciałbym kupić pojedyncza kartę koszt 10 zł. Otrzymałem już przesyłkę i jestem zadowolony plastik jest przezroczysty sztywny dwie części kart zamykane zatrzaskami wszystkie kieszonki są jednakowej głębokości 15mm. Szerokość kieszonek 20mm(sztk-12) 25mm(sztk-25) 35mm(sztk-4). Otrzymałem od sprzedawcy podpowiedz ze jeśli głębokość jest dla mnie zbyt duża mogę w łatwy sposób zablokować guzik w pojedynczej kieszonce za pomocą bezbarwnej taśmy biurowej co też zrobiłem i rewelacyjnie się sprawdziło.
Odpowiedz
#3
Cześć. Dzięki za zdjęcia i opis kupiłem i otrzymałem album + 8 kart rewelacyjny pomysł i b.dobre wykonanie jestem zadowolony. Polecam.
Odpowiedz
#4
CZESC. Zauważyłem pełen opis reklamę tutaj umieszczonego przez kolegę Halskir albumu na guziki która znajduje się już na stronie BUTTONARIUM
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości