Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon w Biedrusku
#1
Byliśmy na poligonie w Biedrusku koło Poznania. Przefajny obiekt - stanowisko dowodzenia podziemne z resztkami planszet w sumie 3 poziomy w głąb.Nazywane jest "Tora - Bora"Ale jest problem, zostaliśmy zatrzymani przez patrol Policji-jadąc normalną drogą asfaltową i zapytani o przepustki (oczywiście przy ich braku) zaproponowano nam 500 zł mandatu (OD OSOBY razy 4 równa się 2000 pln) za nielegalne przebywanie na terenie wojskowym.Ale dzięki umiejętnością negocjacyjnym mojego kolegi i nie nagannym zachowaniu dostaliśmy mandat w wysokości 100 pln za "Zaśmiecanie" plus krótką instrukcję jak się najlepiej zmyć bo "żandarmeria jest na obchodach"Jak mi się uda to w najbliższym czasie wkleję zdjęcia i zdjęcia z tego samego wyjazdu z opuszczonej jednostki p-lot gdzie były "Wołchowy" koło Poznania.
[Obrazek: belka.png]
Odpowiedz
#2
W roku 1967 byłem na poligonie w Biedrusku.Byłem doswiadczonym kierowcą więc nie miałem duzo czasu na zwiedzanie terenu,ciągle w rozjazdach. Pamiętam strzelania z wszystkich rodzajów broni,oczywiście amunicją ostrą,oraz zabawne historię z cywilami zbierającymi grzyby wbew zakazowi. Nocą przemieszczały się rosyjskie samochody z rakietami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości