Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sprzedam fisher f4
#1
Witam! mam do sprzedania 2.5-letni wykrywacz fisher f4 za cenę 950 pln.Sprzęt był rzadko w użyciu z powodu braku czasu na wypady :-( toteż jego stan techniczny oceniam na b.dobry.Cewka 8 praktycznie nie używana.Oprócz tego mam do zaoferowania słuchawki Garrett zakupione razem z wykrywką, raz były w terenie 80 pln.Z pracy wykrywacza jestem zadowolony i nie sprzedawałbym go gdyby nie pewne finansochłonne cele Pozdrawiam
#2
adam78 napisał(a):słuchawki Garrett zakupione razem z wykrywką, raz były w terenie 80 pln.Z pracy wykrywacza jestem zadowolony
Te słuchawki to w nawiązaniu do Garreta czy Fishera, bo trochę mętnie to brzmi...
#3
Oprócz wykrywki sprzedaję słuchawki firmy Garrett w fabrycznym stanie za cenę 80 pln .Po proponowanej cenie postawiłem kropkę i zacząłem nowe zdanie zawierające osobistą ocenę wykrywacza
#4
Jeśli byłbyś poważnie zainteresowany można by mały upust przewidzieć Wink
#5
:-)
#6
Zajrzałem ostatnio na vikinga , potaniał dolar więc mój fisherek również.W związku z powyższym ja też obniżam cenę sprzedaży na 800 pln.
#7
Aktualne jeszcze ? I czy są 2 cewki ,może jakieś fotki
#8
Nie chce tu wypowiadać się za osobę która dawała ogłoszenie ale to ogłoszenie jest z przed 3 lat Cool
#9
Zamykam temat, gdyż raczej ogłoszenie jest nieaktualne.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości