Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon Brus - sezon 2014
#1
W tym roku zaczynamy wcześniej Doktor No oraz Kompanja Brus zapraszają wszystkich chętnych na wspólne kopanie już 26.04 i 27.04.
Pracę poszukiwawcze będą prowadzone w lasku naprzeciwko zajezdni tramwajowej ul. Konstantynowska 98. Wszystkie dodatkowe informację można kierować na adres kompanjabrus@gmail.com lub pod nr. tel. 530-438-299 Piotr.
Do tego czasu jeśli tylko ktoś będzie zainteresowany to zapraszamy w każdy weekend do przygotowania terenu pod prace archeologiczne. Można wziąć niezbędny sprzęt Cool przydatny w terenie. Wytypowane miejsca będą przygotowywane pod kątem użycia georadaruBig Grin w późniejszym terminie (okolice maja).
Do sprawdzenia jest teren całego lasku ze szczególnym uwzględnieniem miejsc wytypowanych przez opisy świadków, niestety teren ten jest mocno zaśmiecony dlatego też zależy nam na jak największej ilości osób do pomocy w ,,sprzątaniu''.
Tegoroczne plany poszukiwań na samym poligonie zależne są od wcześniejszego rozminowania terenu przez wojsko i najprawdopodobniej rozpoczną się w lipcu, do tego czasu pracę będą prowadzone weekendowo w okolicy schronu przy ul. Konstantynowskiej 98.
Odpowiedz
#2
Ktoś z forumowiczów sie wybiera w najbliższy weekend?
Odpowiedz
#3
W niedzielę powinienem dotrzeć.Nowi członkowie mam nadzieję że dopiszą
Odpowiedz
#4
W sobotę jestem w pracy: http://www.sieradz.eu/pl/news/sieradzkie-wrota-czasu-0
Co do niedzieli będę wiedział w sobotę po imprezie Wink
Odpowiedz
#5
Koledzy ze stowarzyszenia - nie zapomnijcie zabrać naszych firmowych kamizelek Wink
Dodałem info o akcji do forumowego kalendarza bo autor tematu o tym zapomniał Smile
Odpowiedz
#6
Ja bym się wybrał w sobotę Smile
Odpowiedz
#7
No to wszystkich zapraszamy start ok 11 przy schronie,a później szukać w lesie Smile nie jest duży to nie będzie problemu
Odpowiedz
#8
Tak przy okazji dodam że jeszcze kilka osób nie odebrało imiennych dyplomów za akcje Wiosna na Brusie z 2012 roku.
Zapraszam po odbiór do sklepu na Lotniczą 19 w g.10-22
Odpowiedz
#9
Poligon został rozminowany przez sprzedaniem wiec o jakie rozminowanie chodzi ?
Odpowiedz
#10
W niedziele również zbiórka o 11 pod bunkrem?
W sobotę jednak nie dotrę Sad
Odpowiedz
#11
Jaco w pierwszym poście masz nr.tel. do Piowoja - dzwoń i pytaj
moim zdaniem jak w niedzielę przyjdziesz wcześniej czy później to nic sie nie stanie Wink
Oby tylko pogoda dopisała bo coś złe prognozy na weekend
Odpowiedz
#12
W niedzielę też,a co do rozminowania terenu poligonu to fakt, było to zrobione jak to się mówi po łebkach do 20cm . Reszty chyba nie muszę tłumaczyć Smile
Odpowiedz
#13
    Pogoda dziś nie dopisała, ale rozpoznanie w terenie sie odbyło
Odpowiedz
#14
Mam nadzieję że nikt się nie obrazi Wink

   
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#15
Smile No właśnie ta pogoda. Jak jutro będzie to samo to.. Sad
Od 11.00 jesteśmy ,zobaczy się
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości