Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poligon Brus - sezon 2014
#16
Od 7 lipca DrNo zaprasza wszystkich poszukiwaczy do czynnego udziału w kolejnych poszukiwaniach na terenie byłego poligonu Brus .
W tym dniu ruszają kolejne wykopaliska i osoby chcące w jakikolwiek sposób wspomóc będą mile widziane
Odpowiedz
#17
Ehhh 7 lipca to poniedziałek.
Odpowiedz
#18
To jest start działań , całość potrwa chyba ze 3 tygodnie .
Odpowiedz
#19
O której godzinie start?

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalk
Odpowiedz
#20
Zapewne od rana.

Wysłane z mojego Sonego przy użyciu pełnej strony Wink
Odpowiedz
#21
Hej! Może uda mi się przynajmniej raz przyjechać na Brus.

A tu najnowszy artykuł o Brusie (jest też wspomnienie o Was). Tygodnik "Niedziela".

Czołem!


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#22
Start poniedziałek najprawdopodobniej na schronie będzie baza, prace prowadzone będą w lesie Konstantynowska98 i na poligonie. Jeszcze do ustalenia zostały godziny, jeśli dobrze pamiętam to chyba od 8.00 Wink
Odpowiedz
#23
Już wszystko potwierdzone. Start poniedziałek godzina 8.30 poligon zbiórka przy dawnej świetlicy. Od wtorku prace prowadzone będą równolegle na poligonie oraz w lesie Konstantynowska 98 w godzinach 8.30-15.30
Zapraszamy wszystkich chętnych.
Odpowiedz
#24
Ktoś się jutro wybiera?
Odpowiedz
#25
Jeszcze raz i ostatni zatrolę Wam w tym wątku i nie przeszkadzam. Artykuł z "Naszej Polski".

W niedzielę wpadnę zobaczyć w końcu jak wygląda ten Brus i te gwoździe.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#26
Szkoda że nas nie będzie Sad część ekipy jest w Świnoujściu a pozostała część wybiera się na zlot rekonstruktorów
Odpowiedz
#27
No nie było Was, ale jak już zarezerwowałem sobie tę niedzielę to byłem. Wycieczkado Łodzi twórcza. Wasi Koledzy z Kompanji Brus pokazali mi bunkier, poligon, kilka tajemnic. Miejsce wyjątkowe. Dostałem zaproszenie do pokopania,ale nie skorzystałem. Zaczekam na Was i przyjadę jeszcze raz!

Koledzy, a dlaczego nie odkryliście tego nasypu po prawej stronie bunkru? Czy odkryliście już lata temu? Wchodzi w las, ma kształt wybitnie nienaturalny, regularny, jak nasyp części umocnienia tego miejsca.

Wklejam jeszcze jeden artykuł, którego nie czytaliście.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#28
Trochę tam grzebaliśmy ale jest tyle śmieci że trzeba by zebrać dużą ekipę na cały dzień albo i dwa żeby cokolwiek zrobić, jeśli będą chętni to czemu nie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości