Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uroczyste otwarcie wystawy "100. Rocznica Operacji Łódzkiej 1914-2014"
#31
Wystawa w Sieradzu ma być na początku przyszłego roku. O szczegółach poinformuję, gdy będzie znana dokładana data.
Odpowiedz
#32
Wystawa po miesiącu ekspozycji wróciła z Opoczna, teraz, od 14-go października, pora na Łódź.
Nie dalej jak wczoraj, prosiłem Gunshipa o zamieszczenie plakatu...

http://www.muzeumwlokiennictwa.pl/wernis...-2014.html

PS.
Wystawa krąży po muzeach województwa do połowy 2015 roku, tak więc wycofanie części eksponatów, które wymienione są w katalogu wystawy, byłoby delikatnie mówiąc, nietaktem z naszej strony. Osoby przekazujące eksponaty na wystawę, były informowane o czasie jej trwania. Mogę wszystkich uspokoić, nic nie zginęło, wszystko jest rozliczone.
Pozdrawiam.

Magnes
Odpowiedz
#33
Tak jak Magnes napisał, dziś to wrzucę.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#34
Po zaproszeniu przez SAMEGO Prezesa, aż wstyd nie iść Wink
Odpowiedz
#35
Pytanie czy magazyn Poszukiwacze nadal ma być patronem medialnym?
Czy plakat ma iść na ich strony i do gazety?
Odpowiedz
#36
Cześć. Resty ze sto razy ci już tłumaczyłem jak to jest z tą wystawą więc sto pierwszy nie będę tłumaczył ale postaram się sprawę naświetlić innym. Otóż nie może być mowy o żadnym patronacie medialnym jeśli dane muzeum zgłasza chęć przyjęcia naszych eksponatów na dwa tygodnie przed otwarciem wystawy.A poza tym pytanie o patronat powinno być raczej zadane dyrektorowi Muzeum Włókiennictwa bo to on jest w danym momencie gospodarzem wystawy i on decyduje czy chce mieć jakiś patronat czy nie i czy jest mu to do czegoś potrzebne.Na wystawę w Piotrkowie mieliśmy jakiś wpływ więc patronaty mogły by być jakie tylko by się wymyśliło ( chyba ) ale teraz już tak nie jest . Miała to być jakby jedna wielka całość przenoszona do kolejnych placówek ale na skutek totalnego olewania sprawy przez urzędasów a w szczególności przez zastępcę dyrektora Łódzkiego Domu Kultury cały pomysł padł i to że nasze złomki jadą w kolejne miejsce należy zawdzięczać panom Wiączkowi i Ziętkowi .
Odpowiedz
#37
Na FB wpadlo mi w oko ogloszenie SEH o wystawie w Muzeum Wlokiennictwa.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#38
No zgadza się. Ja dziś je zamieściłem.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#39
Rozumiem przez to Toperzu że stowarzyszenie nie jest zainteresowane w jakikolwiek sposób umieszczaniem informacji o wystawie przez magazyn Poszukiwacze (zresztą już zamieścili info na fejsie).
Torbie czy Vanwordenowi nie zawracać głowy jakąś tam wystawą - niech się o to ŁDK martwi i poszczególne muzea które łaskawie zgodzą sie wystawę pokazywać .
Jednak cieszyć się choć należy że po poście Kazia w ogóle temat drgnął na forum otwartym i jakakolwiek informacja o losach wystawy została przekazana szerzej.
Odpowiedz
#40
No to mnie uspokoiliście , bo już myślałem , że będę musiał fanty wykrywką poszukiwać. Co do muzeum w Warcie , to postaram się namówić dyrektorkę , aby wzięła wystawę jak będzie w Sieradzu. Ale to będzie zależało od niej , a ona ma 100 pomysłów na minutę.
Odpowiedz
#41
Na stronie głównej i fejsie są sprzeczne informacje :
"Wystawę będzie można oglądać od 14 X do 19 X 2014. " - to z fejsa (czyli tylko 5 dni???)
"...wystawę będzię można zwiedzać w do 19 października" to ze strony HQ (jest też literówka w "będzie")
rozumiem że to tylko błędy powstałe przy "szybkim" dodawaniu ,a nie celowa dezinformacja i można to poprawić.

Jest też problem z linkiem zamieszczonym na fejsie:
"Przepraszamy, wystąpił problem z tym linkiem: http://www.muzeumwlokiennictwa.pl/wernis...-2014.html
Teraz możesz przejść do tej strony internetowej lub wrócić do poprzedniej strony."

Szkoda że zamieszczający się nie postarał bo też późno to wychwyciłem i takie głupoty poszły na inne media
Odpowiedz
#42
Resty:

- wernisaż to otwarcie wystawy. Wcześniej niż 14 X nie da się jej oglądać i to jest logiczne. Użyłem innego sformułowania.
- ogonka w ę faktycznie nie zauważyłem. Już naniosłem poprawkę.
- link na FB działa i działał od samego początku. Nawet przed chwilą kliknąłem i uruchomił się poprawnie, więc nie wiem o co chodzi.

Szkoda że zamieszczający ma też imię Smile i nie jest tak idealny jak pan Resty. Poza tym jeżeli coś bezmyślnie kopiujesz, to Twój problem.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#43
Musze Wiktorowi przyznać rację.Link w dniu zamieszczenia na FB nie dzialal.Pozniej juz bylo ok.Sorki za brak polskich liter ale pisze z telefonu,a ta ch....ich nie ma.
Powyższy post został utworzony wyłącznie ze zrecyklingowanych literek najwyższej jakości,poddanych procesowi starannej selekcji.
Odpowiedz
#44
Co do FB to niestety/stety? nic nie poprawiałem w międzyczasie, więc pytania i uwagi należy kierować do mr. Zuckerberga Smile Tak na poważnie to albo była wina FB lub strony muzeum.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#45
Gunship, podałeś że wystawa potrwa tylko do 19 października czyli 5 dni a powinno być do listopada czyli miesiąc dłużej i o to mi chodziło - czytaj uważniej co piszę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości