Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bateria Vineta już w rękach "Gerharda" ;)
#1
Exclamation 
Myślę że po tej wiadomości znacząco zwiększy sie nam frekwencja na kolejnych "Wakacjach z historią" Cool
Fort Gerharda w Świnoujściu przejął już teren 60 hektarów lasu z tajemniczymi kilometrami podziemi o którym to przejęciu była mowa już od kilku lat.
http://24kurier.pl/Aktualnosci/Region/Sw...mne-miasto!
Odpowiedz
#2
Nooo..Postarajmy się zaplanować w tym roku ewentualny wyjazd wcześniej(trzeba zaplanować urlopy).Mam nadzieję że będzie to tradycyjnie druga połowa lipca.
Odpowiedz
#3
Też tak kombinuje z terminem żeby zadziałać na druga połowę lipca ,ale doskonale wiecie jak jest z umawianiem sie z Piotrem Smile.
Podziemia zamierzają udostępnić już na majówkę i w tym samym terminie wypada Arado w Kamiennej Górze gdzie już jest nasza ekipa umówiona - będą musieli ostro siły podzielić żeby wystartować w jednym terminie z dwoma atrakcjami po przeciwległych krańcach Polski Tongue
Odpowiedz
#4
Znając Piotra i jego rozmach to wątpię czy podołają z dwoma imprezami,potrzeba na to trochę ludzi.No ale z jego energią..?Nie znasz Resty jakichś konkretów o Arado?
Odpowiedz
#5
Co do Arado, info o szczegółach w stosownym czasie będzie na forum wewnętrznym stowarzyszenia .
Odpowiedz
#6
Nowy obiekt dorobił sie już swojej strony :
http://www.podziemne-miasto.pl/
Odpowiedz
#7
Całe szczczęście że to tylko tymczasowa strona Big Grin
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#8
Zapewne też będzie fejsowa bo chwilowo info odnośnie nowego obiektu jest podawane na stronie fortu.
Odpowiedz
#9
No i decyzja zapadła .
Robimy u nich III Wakacje z Historią !
Termin to 18-27 lipca 2014 10 dni od piątku do kolejnej niedzieli.
Jak będzie więcej szczegółów dogranych założę osobny temat .
Puki co zapisy i szczegóły u mnie tel 602-688-672 lub na resty@boy.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości