Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.
#1
.
Odpowiedz
#2
W powszechnej opinie nie ma czegoś takiego. To samo jest w Zduńskiej Woli, ale tak na prawdę istnieje to.
Odpowiedz
#3
Takie schrony byly budowane pod blokami. Wchodzilo sie do nich z klatki schodowej jak do piwnicy,dalej były podwujne dzrzwi w tym jedne żeliwne z małym oczkiem. Istnialo też zapasowe wyjście.Teraz takie schrony są zaniedbane i jest ich wiele pod wojskowymi blokami w Łodzi.
Odpowiedz
#4
Janku ale ty piszesz o schronach p/lot. a mnie chodzi o schron przeciw atomowy ,a to już inna liga ;-)
Odpowiedz
#5
pietrow 64 napisał(a):były podwujne dzrzwi


Bo jemu chodzi o tę co się pod wujem znajdowały ;-)

Przyłóż się waćpan do pisowni, bo dobrego przykładu młodzieży nie dajesz Smile
Jak Feniks z popiołów......
Odpowiedz
#6
Nie do końca wiem o którym obiekcie piszecie. Czy chodzi o obiekt na górce po prawej stronie przed rynkiem w Rzgowie jadąc od Łodzi ?

O tym miejscu mowa ?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#7
.
Odpowiedz
#8
Było o jednym obiekcie ale to bardziej Tuszyn niż Rzgów i wstawione przeze mnie zdjęcie też dotyczy miejsca w Tuszynie. Było o tym u nas na Bunkierbandzie, sami zobaczcie czy o ten obiekt i o to miejsce chodzi. Jeśli tak postaramy się pomóc i jak to nie to miejsce też postaramy się pomóc, tylko potrzeba więcej danych.


LINK do wątku na BKB do tego tematu
Odpowiedz
#9
Załatw auto, to pokażę ci te pochówki za Pawlikowicami a potem obskoczymy Tuszyn Smile
Odpowiedz
#10
.
Odpowiedz
#11
No, tak. Ale siadasz i jedziesz już do mnie... Od paru miesięcy? Wink
Może na wiosnę się umówmy. Profilaktycznie, z małym zakładem czasowym Big Grin
Odpowiedz
#12
.
Odpowiedz
#13
Mea culpa :dontgetit:
Wszystko przez ten wirtual... jak się klika patrząc w same literki, to można się czasem pogubić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości