Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesienny Zlot PS IOH
#1
Odbedzie sie jak co roku w Siedlcu Janowskim kolo Czestochowy w dniach 22-24 listopada.
Wiecej na forum PS i IOH-plan dodam na dniach-ale taj jak zawsze-formula sie niewiele zmienia.

Jak zawsze serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam JMS
Odpowiedz
#2
Ci co bywaja u mnie na zlocie wiedza ze to w wiekszosci "wolni frajda" jak mowia czescy kopacze
Pozwolilem jednak ujac Wasza Grupe w oficjalnym planie-mysle ze nie macie mi to za zloe-jesli cos moge usunac.
Plan:
Piątek 22 XI:
od godz. 14.00 rejestracja uczestników
Godz. 19.00 oficjalne otwarcie zlotu, ognisko lub dyskusje w sali schroniska /zależnie od pogody/

Sobota 23 XI:
Godz. 10.00 -12.00 wyjazd do zamkow Smolen połączony z dyskusja nt. Sposobow odbudowy ruin zamkow i ich zgodnosc z piwowzorem.
Prowadzacy Marcin Boruta- architekt

Zwiedzanie skal i okolicznych jaskin w tym Jaskini na Bisniku -wykopaliska stanowiska wielokulturowego Uniwersytet Torunski prowadzacy Jadwiga i Lucjan Wodarz -odkrywcy i wieloletni uczestnicy wykopalisk
oraz zwiedzanie Muzeum ZJPK w Smoleniu

Alternatywa dla zainteresowanych -wspinaczki i sporty ekstremalne w Olsztynie k.Częstochowy- prowadzone przez instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu lub zwiedzanie okolicznych jaskiń-Gory Sokole pod nadzorem instruktorow i grotolazow Klubu Taternictwa Jaskiniowego Czestochowa,Speleotrek Myszkow i Speleoklubu Katowice
15-20.00 panel dyskusyjny nt. historii i wykopalisk :
J.Swiecicki archeolog IPN ”Zbrodnie okresu stalinowskiego na terenie woj. Śląskiego i Opolskiego-kolejny rok badan”
SEH GRUPA Łódź „Wydobycie i rekonstrukcja czolgu Valentine”
SEH GRUPA Łódź Uniwersytet Łódzki „Wykopaliska urn popielicowych cmentarzysko pod Sieradzem”
Odpowiedz
#3
Janusz, nie GRH, a SEH Grupa Łódź.
Pozdrawiam
Magnes
Odpowiedz
#4
No i fajnie.Deklaruje już się w 3 osoby
Odpowiedz
#5
no postaramy się
plus dwie gęby
Odpowiedz
#6
TAK PRZYZNAJE SIE ! z SEH strzelilem babola.
Prosze admina czy moda o poprawke-usuncie caly plan panelu dyskusyjnego a wstawcie:
Pomiedzy:
BIEG na 1 mile- Nagrody funduje OTK Rzeznik www.biegrzeznika.pl
SLEPY Hledacz - organizuje kol.Grzebiuszka
"Niespodzianka" -organizuje kol Maciej

Ps-dla tych co chca do jaskini-nie moge tego obiecac-za duzo mam wtedy na glowiebede zajety ale przeciez macie kontakt z Jabu czy Speleotrekiem.
Ewentualnie na zlocie znow bedzie stara gwardia grotolazow-Wodarzowie moze umowcie sie z nimi-kontakt:
https://www.facebook.com/jadwiga.wodarz?fref=ts
Odpowiedz
#7
Rozmawialem z grotola/j/zami i wybiora sie z chetnymi do jaskin w Olsztynie/kilka km od Zlotu/


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#8
zlot się zbliża-chętni deklarujcie się.Zarezerwujesz Janusz dla nas tę dużą salę?
Odpowiedz
#9
Ja też się wybieram.
Odpowiedz
#10
ja z Dyplomem- tak 50/50%, dla tego nic nie rezerwuje i nie obiecuje , jak będą miejsca to dołączę
Odpowiedz
#11
Resty jak może zabraknąć miejsc jak Janusz zaklepał dla nas całą salę w zeszłym roku deklarowało wyjazd do Siedlca multum ludzi a pojechały od nas cztery osoby i pewnie w tym roku będzie to samo.
Odpowiedz
#12
Nas najprawdopodobniej pojadą 3 sztuki więc nie tak hop
Odpowiedz
#13
Miejsca sie znajda-zaklepie Wam cos-najwyzej pozniej przemiesza sie ekipy..
W tym roku zapowiada sie i wiecej luda a i nagrod wiecej -2 wykrywacze pinpoint i spooooro innych.
Odpowiedz
#14
California w pełnej obsadzie startuje jutro o 11 Tongue
Odpowiedz
#15
Fotki z imprezy już sie powoli ładują na chomikowe galerie .
Ci co nie byli niedługo będą mogli sobie pooglądać jak sie bawiliśmy i żałować że nie byli Big Grin , a ci co byli powspominać naszą wspólną zabawę Tongue
Do wtorku myślę że wszystkie które otrzymałem już wejdą , folder Krzyśka1 będzie przez niego odblokowany jak tylko zweryfikuje swoje zdjęcia Cool
Hasłem zlotu było " Nie ma wykrywacza, nie ma wykrywacza " śpiewane podczas tomboli tym co wygrali co innego niż nagrody główne Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości