Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ŚWIETO 25 PP W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM - 28 WRZEŚNIA 2013
#1
Information 
Czołem. Chciałbym w imieniu muzealników i SEH Grupa Łódź serdecznie zaprosić na kolejna edycję pikniku Święto 25 Pułku Piechoty. Szczegóły na plakacie. Pozdrawiam.

   
Odpowiedz
#2
Może warto imprezę dodać też w zakładce "kalendarz" ?
Odpowiedz
#3
Widowiska „Akcja Wisła”, „Rzeź Wołyńska”, to …. takie edukujące i takie podniecające, gawiedź to uwielbia. Szkoda że nie będzie widowisk „Komory Gazowe”, „Krematorium”- na pewno były by równie piękne. Organizatorzy do dzieła !!!!!!!
L.
Odpowiedz
#4
Wow, faktycznie widowiska historyczne jak się patrzy! :p W przyszłym roku będzie o wbijaniu na pal i biczowaniu czyli kary fizyczne w Rzeczpospolitej Obojga Narodów. W mojej ocenie przegięcie. Z drugiej zaś strony tradycyjnie odgrywane potyczki mogą już być nudne.
MJ
Odpowiedz
#5
Chętnie bym to zobaczył,zwłaszcza jak z taką trudną i wywołującą kontrowersje tematyką poradzą sobie rekonstruktorzy. Zadanie postawili sobie trudne, a i odtwarzanie tych wydarzeń jak widać po wyrażanych opiniach nie jest akceptowane. Niestety jak dla mnie info było trochę za późno , w tym czasie będę z kilkoma kolegami z forum na zlocie organizowanym przez Silesia Eksploration na Wale Pomorskim. Kto będzie niech robi fotki i kręci filmiki na chomika żeby nieobecni mogli też to ocenić indywidualnie.
Odpowiedz
#6
Rozumiem obiekcje co do "widowisk" - niestety nie miałem wpływu na to co będzie - to od początku do końca pomysł dyrektora - według mnie bardzo kiepski. Ale zobaczymy. Nie ma to nic wspólnego z Piotrkowem i to boli - ale cóż na to mamy poradzić. Jack116
Odpowiedz
#7
Temat może nie tyle kontrowersyjny co dość mocny ale może przez tego typu "pokazy" naród zrozumie że to nie była żadna czystka o znamionach ludobójstwa tylko najzwyklejsze ludobójstwo z przejawami okrucieństwa jakich nawet nie stosowali Niemcy w obozach. Ups. zapomniałem - to nie byli Niemcy tylko naziści.Undecided
Odpowiedz
#8
Jak pogoda dopisze to na pewno się pojawię bo mam wolne i na pewno sklecę jakąś fotorelację
Odpowiedz
#9
Pomimo niezbyt sprzyjających warunków temperaturowych, impreza odbyła się. Szału inscenizacyjnego nie było ale za to w tym roku wyszły naprawdę bardzo fajnie efekty pirotechniczne. Wkrótce na stronie stowarzyszenia, krótki reportaż z imprezy.
"Bóg walczy po tej stronie, która ma lepszą artylerię" - Napoleon Bonaparte
Scale Model Warehouse Poland smwarehouse.pl
Odpowiedz
#10
(25-09-2013, 20:11)loopess napisał(a): Jak pogoda dopisze to na pewno się pojawię bo mam wolne i na pewno sklecę jakąś fotorelację

Czy założyć dla ciebie folderek "okiem Lopessa" na chomiku?
Odpowiedz
#11
Możesz założyć jak będę miał chwilę to zapodam fotki, mam tego ze 200…
Odpowiedz
#12
Tylko jak byś robił zipy do wypakowania to nie wiecej niż 50 fotek w jednego bo nie wypakuje się automatycznie Wink
Twój folder jest tu:
http://chomikuj.pl/GrupaLodz/Galeria/201...em+Lopessa
Odpowiedz
#13
Resty, jak możesz "odchomikuj" mój folder z fotkami z mojego chomika, a ja wrzucam pliki bezpośrednio na chomika grupy, a tak ogólnie wyszedł mi jakiś problem z dodawwniem plików więc zrobiłem lekki bałagan w folderze z fotkami…
Odpowiedz
#14
Wrzucaj, później uporządkuję żeby sie nie dublowało Tongue
chyba że może zostać jak jest.
Odpowiedz
#15
Lepiej posprzątaj bo jakaś kiszka wyszła z tym dodawaniem, pliki się nie rozpakowały. Fotki są w archiwach od 1 do 5, reszta to śmieci dodane przypadkiem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości