Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II Wakacje z Historią , Świnoujście 19-27 lipca
#16
Chodziło mi o stronę główną. Teraz jest ok. Sacrable ja teraz pisze z telefonu nie wiem jak się robi tu kopiuj wklej, lista poza tym jest w tym momencie i tak już nieaktualna bo kilku wypadło
Odpowiedz
#17
Z moim wyjazdem wyszła taka lipa, jakich mało... W ciągu tygodnia, kilka osób deklarowało wyjazd ze mną, po czym się wycofywali. (niektórzy nawet kilkakrotnie !!!). W końcu, 4 godziny (!!!), przed wyjazdem okazało się, że nikt ze mną nie jedzie... A jechać samemu, i wieźć powietrze, to za duży koszt.
Odpowiedz
#18
Jak by niebyło bawimy się na razie świetnie Smile kto nie dojechał ma czego żałować.
Odpowiedz
#19
Ja i Irenka już jesteśmy w domu.Ale mimo , że byliśmy tak krótko wróciliśmy bardzo zadowoleni, choć zmęczeni.Poznaliśmy obsadę latarni , którzy okazali się przemiłymi ludźmi.Inscenizacja bitwy podobała mi się bardziej niż bitwa czołgów w Kamiennej.Niestety nie obejrzeliśmy drugiej inscenizacji "bitwy o fosę" , gdyż uszy naszej małej Beti Blondi von Szulec nie wytrzymały powtórnie tak dużej dawki decybeli.W tym czasie Beti testowała wytrzymałość kóz fortecznych na jej obecność.W niedzielę urządziliśmy na plaży konkurs , kto znajdzie najwięcej otwieraczy od puszek.Wygrał Resty i teraz wszyscy uczestnicy zawodów są mu winni zgrzewkę piwa.Dopilnuję , aby ją otrzymał na III - im Sieradzkim Pikniku Poszukiwaczy.
Odpowiedz
#20
Drugą konkurencją było znalezienie największej ilości zakrętek i tu zwycięstwo przypadło Sarmacie. A tak poza tym to pływaliśmy po fosie na zbudowanej na szybko tratwie, zwiedziliśmy kilka obiektów w lesie. Byliśmy na forcie Anioła. Dziś złożymy część namiotów ale jeśli jeszcze ktoś dołączy miejsce w dużym na pewno się znajdzie .
Odpowiedz
#21
foto z dogrywki, niczym pojedynek na szable ... Wink plażowicze mieli ubaw Big Grin . Generalnie doskonała zabawa, trochę pracy przy latrynie, od rana do nocy wykrywacz w dłoni, bunkry, fantastyczna obsada Fortu, klimat ... za rok też sie melduję, ale tak jak rozmawialiśmy z Restym musimy przygotować termin ze znacznie większym wyprzedzeniem.
Pozdrawiam uczestników a pozostałych zapraszam za rok .

i jeszcze : http://www.iswinoujscie.pl/artykuly/27714/


Załączone pliki Miniatury
   
We're Colonel Johnson's Troopers
We're fighters of the Night
We're dirty sonsabitches
We'd rather fu ck than fight!
Hi-Dee, Hi-Dee, Christ Almighty,
Who in the Hell are WE?
Rim-Ram, Gawd Damn, Parachute Infantry
Odpowiedz
#22
Foty te które otrzymałem od uczestników są już załadowane do chomika.
Fotki Bombla są chwilowo tylko na hasło , jednak dla członków stowarzyszenia znających hasło główne do chomika cała zawartość jest dostępna Cool
http://chomikuj.pl/GrupaLodz/Galeria/201...j*c5*9bcie
Odpowiedz
#23
Sturmvogel pomontował i dodał do stowarzyszeniowego You Tube dwa filmiki ze Świnoujścia .
http://www.youtube.com/user/GrupaLodz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości